Шановні клієнти! Мінімальна сума покупки становить 2 000 грн
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!

Пн-Пт: 9:00 - 17:00

0
Мій кошик

Логопедія, порушення мови

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Логопедичні засоби та вправи - вади мовлення дитини


Мова виробляється набором м’язів голови, шиї, грудей і живота. Її розвиток є поступовим процесом, який потребує багатьох років практики, під час якої ми вчимося регулювати роботу м’язів, щоб видавати зрозумілі звуки. Мовленнєві вади у дитини виникають, коли діяльність говоріння та/або розуміння розвивається пізніше, ніж у однолітків, спотворює звуки або коли дитина страждає від неправильної будови та функціонування органів мовлення.
Піклуючись про розвиток найважливіших навичок у дітей, а саме слуху та мови, ми розробили спеціалізовані логопедичні засоби, спрямовані на лікування дефектів мовлення та розвиток правильного функціонування всіх органів, які беруть участь у процесі спілкування. Підготовлені нами посібники та тести, як і інші логопедичні аксесуари, присвячені дітям, школам і вчителям.
Професійно розроблений Логопедичний посібник містить, серед іншого, картки для відпрацювання моторики органів артикуляції, логопедичні казки та лічильні жетони. Популярним рішенням є гра «Чую, бачу, вимовляю», призначена для навчання правильної вимови звуків і корисна, зокрема, для дітей з різними труднощами читання та письма. Дітям набагато легше і приємніше працювати над працездатністю органів мовлення, наслідуючи вже відомі символи (може допомогти гра «Гімнастика рота і язика»).
Варто пам'ятати, що оточення часто оцінює дітей за тим, що і як вони говорять. Порушення у сфері мовлення та спілкування можуть призвести до труднощів адаптації, особливо в такому середовищі, як школа, що, у свою чергу, може значно знизити їх самооцінку, їхнє становище в групі однолітків та може обмежити їхній емоційний та психічний розвиток. Спілкування є одним із найважливіших умінь, набутих у шкільному віці, правильне виховання якого має забезпечуватися виконанням відповідних логопедичних вправ.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,