НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Дислексія, дисграфія

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Дисграфія та дислексія у дітей - допоміжні засоби терапії


Дисграфія - це нездатність правильно писати з точки зору графіки. Дитина, що бореться з цим типом труднощів, дуже швидко втомлюється під час письма, а її почерк стає повністю або в деякій мірі нерозбірливим. Дисграфія найчастіше діагностується за нерозбірливим письмом, проблемами з наданням буквам правильної форми, нерівномірним інтервалом між літерами та словами, нездатністю писати рядками, нахилом почерку вбік або пропуском слів.
Оперування письмовим словом вимагає відповідної моторики, знання мови, а також інтерпретації того, що ми бачимо і чуємо. Для вдосконалення почерку дитини корисні різні види графомоторних вправ. Це, наприклад, допоміжні засоби для терапії дисграфії, такі як ігри, що вчать рівномірно малювати візерунки, і вправи, що навчають графосприйняття, що полягає в стимуляції правої та лівої півкуль мозку. Нерідко добре спрацьовують книги, які являють собою збірник різноманітних і цікавих графомоторних вправ з методичним коментарем. Коли діти оволодівають дрібною моторикою руки, їх слід вчити словниковому запасу і вмінню правильно вимовляти. Лише тоді, коли діти добре знайомі з правилами правильного написання, можна очікувати, що вони зможуть ними користуватися. Тут допоможуть різні типи ігор, які навчають правильно складати речення, ребуси, склади в доміно або словесний експрес, розроблені спеціально для роботи з дітьми з дислексією. Дидактичні посібники, що збагачують і розвивають словниковий запас дитини, наприклад гра «Слова і речення», допомагають їй поєднати приємні розваги з вивченням важливого змісту.
Дисграфія та дислексія у дітей – хвороба, над якою потрібно терпляче працювати. Необхідно, щоб дитина витрачала набагато більше часу, ніж її однолітки, на тренування дрібної моторики, запам'ятовування правильного написання і читання книг. Чудовою підтримкою в роботі над цією проблемою для дитини є правильно підібрані комплекси вправ та ігор, під час яких робота над власними недоліками стане для неї розвагою.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,