НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Діагностика та спостереження

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Навчальна діагностика та спостереження за учнями засобами навчання


Грамотно проведена рання шкільна діагностика учнів – це чудова можливість для них. Це дозволяє виявити навчальні потреби учнів і зосередитися на можливих проблемних областях, таких як труднощі з вимовою, письмом або читанням. Ретельно підбираючи прийоми роботи, дитина має шанс наздогнати рівень, характерний для її вікової групи. Вони також можуть запобігти накопиченню відставання в засвоєному на даний момент шкільному матеріалі. Така освітня діагностика, однак, потребує відповідних інструментів.У нашому інтернет-магазині Mental представлені професійні посібники для діагностики, якими охоче користуються вчителі, педагоги, логопеди та психологи. Вони дозволяють визначити рівень готовності до школи, визначити ризик дислексії чи дискалькулії, а також перевірити оперативне мислення, візуальний синтез і аналіз, математичні здібності, здатність до концентрації чи причинно-наслідкового мислення.
Дуже важливо адекватно використовувати педагогічну діагностику, щоб визначити, яка допомога потрібна дитині. Пропоновані нами матеріали підказують, як працювати з учнем, містять дидактичні вправи, а також стимулюючі ігри та заняття. Важливо, що індивідуальні завдання адаптовані за складністю до конкретного етапу терапії. Спеціальні програми дозволяють планувати та виконувати відповідні вправи з дитиною, а також дозволяють спостерігати за прогресом. Діагностика - це процес, який дозволяє визначити, якої підтримки дитина потребує від нас - для цього варто використовувати професійні та ефективні методи та засоби, які є в нашому магазині.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,