Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Домашнє навчання

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Освіта та домашнє навчання - школа вдома

Домашнє навчання – це великий виклик. Звичайно, дитині набагато важче зосередитися вдома, де її відволікають іграшки, а також телевізор чи комп’ютер. Тому дуже важливо створити спеціальний куточок, де учень зможе віддаватися навчанню на 100%.
У класному кутку має бути письмовий стіл і зручне сидіння. У пропозиції нашого магазину ви можете знайти всі необхідні елементи обладнання для такого місця. Стане в нагоді і традиційна шкільна дошка, на якій можна записати важливу інформацію або представити процес вирішення математичної задачі. Під час навчання варто також використовувати мультимедійні методи – тому в нашому асортименті також можна знайти ноутбук чи планшет.

Навчальні посібники зроблять домашнє навчання приємнішим і швидшим. У нашому магазині є традиційні посібники, такі як глобус, годинник, калькулятор або рахівниця абак. Також варто звернути увагу на барвисті та захоплюючі тематичні ігри на різні теми, напр. математичні, географічні, екологічні чи лінгвістичні. Плакати з цифрами допоможуть зрозуміти, як виконувати математичні дії, а блоки з атмосферними явищами навчать дитину описувати погоду. Усі навчально-методичні посібники створені з урахуванням вимог чинної навчальної програми та допомагають зрозуміти зміст лекції.
Домашня освіта повинна також включати заняття мистецтвом. Ідея полягає в тому, щоб дитина розвивала ручні навички, а також могла розвивати своє творче мислення. Ось чому в нашій пропозиції ви знайдете численні ідеї та творчі натхнення, які можуть створити щось креативне та гарне для вашої дитини. З учнем доцільно створювати тематичні роботи, наприклад, у перший день весни. Разом ви можете підготувати прикраси для вікна чи прикраси для дому.

Навчання дитини вдома вимагає правильної організації та дидактичних засобів. Наш магазин Mental підготував різноманітну та багату пропозицію, завдяки якій домашня школа буде належним чином обладнана, а також стане дружнім та цікавим місцем для дитини. Індивідуальні пропозиції можна адаптувати до віку та потреб дитини, усі вони базуються на знанні основної навчальної програми, психологічних знаннях та усвідомленні того, як активізувати дитину до навчання.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,