Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Обладнання гуманітарного класу

Сучасна історико-гуманістична лабораторія - обладнання та засоби навчання
Професійне оснащення гуманітарно-історичного кабінету, яке ми підготували для наших клієнтів, дозволить дітям шкільного віку та підліткам старших класів і технікумів здобувати знання у дружній та цікавій формі. Сучасний історично-гуманітарний клас, укомплектована запропонованими нами засобами, зможе бути сучасною кімнатою, яка ряснітиме продумано й ретельно створеними навчальними посібниками. Навчально-методичні засоби, які ми підготували, це насамперед різні види дидактичних дошок.
Надруковано на цупкому крейдяному картоні, фольгованому та оснащеному металевими стрічками та підвіскою. Серед них є серед індидактичні дошки Герб України протягом століть, Історія християнства чи Друга світова війна. Дидактичні дошки, які ми пропонуємо, зроблені якісно та забезпечені важливою інформацією та цікавою графікою. Завдяки їм гуманітарний клас загальноосвітньої школи стане зручнішою для учнів, які неодмінно оцінять сучасні, дбайливо виготовлені засоби навчання.
Пропоновані нами дошки ідеально підходять для кімнат, де проводяться заняття з таких предметів, як історія або українська мова. Радимо вам скористатися широким асортиментом дидактичних дошок за доступними цінами. Ми постійно розширюємо асортимент, щоб ви могли оснастити кімнати інформаційними щитами на історичну тематику, які постійно оновлюються.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,