Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Комплексне обладнання для початкової школи НУШ - дидактичні матеріали

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

 

Навчальні засоби для початкової школи. Необхідні дидактичні матеріали для НУШ

Ефективна підтримка учнів у навчанні передбачає використання викладачем різних дидактичних засобів, які допомагають учням зрозуміти обговорюваний дидактичний матеріал та пізнати його ширше з різних точок зору. Завдяки проведенню занять із використанням різних допоміжних та освітніх програм легше викликати у дитини цікавість, пристрасть та бажання вчитися. Допоміжні пропозиції магазину Mental.ua стосуються викладання практично всіх шкільних предметів, включаючи природничі, мовно-літературні, математичні та іншомовні.
Широкий асортимент навчальних засобів для початкових шкіл включає, серед іншого, шкільне лабораторне обладнання, реактиви, вимірювальні прилади різних фізико-хімічних величин та навчальні моделі для біологічних, хімічних та фізичних лабораторій
. Якісні історичні настінні карти стануть чудовою підтримкою для вчителів історії. У нас також є посібники, присвячені вивченню географії та іноземних мов.
Важливою групою
товарів, які ми присвячуємо початковій школі, є освітні таблиці, що містять інформацію, необхідну в навчальній програмі.
Доступні навчальні
засоби включають як традиційне обладнання для предметних лабораторій, так і сучасні мультимедійні засоби для занять на інтерактивних дошках. Вони розроблені таким чином, щоб ефективно привернути увагу учнів та допомогти запам’ятати інформацію з поданого матеріалу. Вони дають можливість виконувати різні типи вправ та регулярно закріплювати та перевіряти знання, вже здобуті учнем. Пропозиція Інтернет-магазину Mental.ua - це комплексне обладнання для шкіл навчальними засобами, де кожен працівник навчальних закладів знайде товари, що відповідають їхнім вимогам.

 


Освітні галузі початкової школи:


Математична освітня галузь

Природнича освітня галузь

Мовно-літературна освітня галузь

Іншомовна освітня галузь
Інформатична освітня галузь

Соціальна і здоров'язбережна освітня галузь

Мистецька освітня галузь

 

Обладнання для початкової школи.
Меблі, шкільні парти, стільці, засоби навчання, інклюзивна освіта, мультимедіа.
MENTAL - провідна торгова марка на українському ринку, яка займається комплексним обладнанням для навчальних закладів. Наша пропозиція включає: шкільні меблі, меблі для дитячих кімнат, меблі для дитячих садків 
Кожна з наших колекцій складається з безлічі наборів, а також окремих предметів меблів, призначених для облаштування навчального простору в школі. Шкільні меблі - це ідеальне поєднання стильного вигляду та найвищої якості.  
Багата пропозиція
Mental.ua також включає дидактичні засоби, необхідні для початкового навчання, а також лабораторне обладнання, схеми та карти, що використовуються в предметних лабораторіях у старших класах. Ми також пропонуємо навчальні засоби для полегшення роботи вчителя з обдарованими учнями та учнями з особливими освітніми потребами . Важливою групою є також STEM навчальні посібники та засоби навчання для вивчення кодування та програмування в школі.
На веб-сайті нашого інтернет-магазину ви також знайдете товари для всебічного обладнання шкільного спортзалу, завдяки чому ви зможете швидко та легко придбати необхідний або відсутній спортивний інвентар. Це стосується великого підвісного обладнання, матів, а також дрібних аксесуарів для рухливих ігор.

Ми закликаємо Вас перевірити нашу багату пропозицію, включаючи високоякісні вироби з обладнання початкової школи. Будь ласка, направляйте будь-які запитання нашим консультантам

Навчально-методичні засоби для НУШ. Нова початкова школа. 

 

Вгору
,