Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Початкова школа

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Обладнання початкової школи.


Меблі, парти, стільці, роздягальні, засоби навчання, інклюзивне навчання, мультимедіа.
Mental є провідним брендом на українському ринку, що займається комплексним обладнанням для навчальних закладів. У нашій пропозиції представлені: меблі для шкіл,, меблі для дитячих садків і навіть меблі для офісів, кімнат відпочинку, їдалень і бібліотек.

Наша пропозиція складаєть з меблів та засобів навчання призначених для облаштування навчального простору в школі. Наші шкільні меблі - це ідеальне поєднання стильного зовнішнього вигляду та найвищої якості. 
Багата пропозиція Mental також включає навчальні посібники, необхідні для початкової освіти, а також лабораторне обладнання, схеми та карти, які використовуються в предметних лабораторіях старших класів. Ми також пропонуємо навчальні засоби, що полегшують роботу вчителя з обдарованими учнями та учнями з особливими освітніми потребами. Важливою групою є також мультимедійні навчальні засоби та підтримка навчання кодуванню та програмуванню в школі.
На сторінках нашого інтернет-магазину ви також знайдете товари для комплексного обладнання шкільного спортзалу, завдяки якому ви зможете швидко та легко придбати необхідний спортивний інвентар. Це стосується як великого підвісного обладнання, драбин, матів, так і дрібних аксесуарів для фізичних ігор.

Заохочуємо вас ознайомитися з нашим широким асортиментом високоякісної продукції для обладнання початкової школи. Будь ласка, звертайтеся з будь-якими питаннями до наших консультантів.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,