НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Початкова школа


Обладнання початкової школи
Меблі, парти, стільці, роздягальні, засоби навчання, інклюзивне навчання, мультимедіа
Mental є провідним брендом на українському ринку, що займається комплексним обладнанням для навчальних закладів. У нашій пропозиції представлені меблі для шкіл, дитячих садків, офісів, кімнат відпочинку, їдалень та бібліотек.

Наші шкільні меблі
Наша пропозиція складається з меблів та засобів навчання, призначених для облаштування навчального простору в школі. Наші шкільні меблі - це ідеальне поєднання стильного зовнішнього вигляду та найвищої якості.

Навчальні посібники та обладнання
Багата пропозиція Mental також включає навчальні посібники, необхідні для початкової освіти, а також лабораторне обладнання, схеми та карти, які використовуються в предметних лабораторіях старших класів. Ми також пропонуємо навчальні засоби, що полегшують роботу вчителя з обдарованими учнями та учнями з особливими освітніми потребами. Важливою групою є також мультимедійні навчальні засоби та підтримка навчання кодуванню та програмуванню в школі.

Спортивний інвентар
На сторінках нашого інтернет-магазину ви також знайдете товари для комплексного обладнання шкільного спортзалу, завдяки якому ви зможете швидко та легко придбати необхідний спортивний інвентар. Це стосується як великого підвісного обладнання, драбин, матів, так і дрібних аксесуарів для фізичних ігор.

Заохочуємо вас ознайомитися з нашим широким асортиментом високоякісної продукції для обладнання початкової школи. Будь ласка, звертайтеся з будь-якими питаннями до наших консультантів.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації