НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Допоміжні засоби для підтримки логічного мислення та пам'яті

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Як розвинути пам'ять і логічне мислення дитини? - посібники для дошкільнят


Логічне мислення і вміння запам'ятовувати - навички, необхідні дитині для успішного навчання в школі і засвоєння нових знань. Однак часто виявляється, що діти відрізняються здатністю до концентрації. Тому добре тренувати пам'ять і увагу, граючи з дитиною з раннього віку. У цьому допомагають спеціально підготовлені іграшки та дидактичні матеріали, доступні в нашому інтернет-магазині Ментал.
Всі батьки та педагоги, які задаються питанням, як розвинути пам'ять і логічне мислення дитини, можуть скористатися нашими пропозиціями, створеними на основі достовірних психологічних знань про процес розвитку в дитинстві. Ми пропонуємо різноманітні кубики, картки, пазли, ігри, щити, абаки (рахівниці), пазли та багато інших привабливих для дітей предметів і наборів. Завдяки різноманітному асортименту легко підібрати товар, який підійде за віком і потребам дитини. Усі гаджети та аксесуари візуально привабливі для дітей дошкільного віку, завдяки чому вони із задоволенням до них тягнуться. Іграшки особливо рекомендовані дітям з розладами уваги. Виявляється, завдяки відповідним навчальним матеріалам вони можуть покращити свою здатність до концентрації, що неодмінно окупиться в майбутньому.
Пропоновані іграшки в першу чергу спрямовані на підтримку логічного мислення. Вони виготовлені з дружніх і безпечних матеріалів. Вони є чудовою пропозицією для вихователів і вчителів, які хочуть збагатити свої навчальні матеріали. Також ними охоче користуються батьки, які хочуть підготувати дитину до тривалого процесу навчання. Задаючись питанням про те, як поліпшити пам'ять у дітей, завжди варто пам'ятати, що навчання повинно йти паралельно з розвагою. Тоді концентрація та допитливість на найвищому рівні. Дитина не відчуває нудьги і втоми. Навпаки, вона охоче розвиває і практикує нові навички, а також розширює свою пам'ять. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,