НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Допоміжні засоби для вивчення англійської мови

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Англійська мова в дитячому садку - навчальні посібники


У цій категорії ми зібрали найцінніші та універсальні, на наш погляд, навчальні посібники для вивчення анлійської мови у дитячому садку. Як відомо, молода свідомість дошкільнят дуже сприйнятлива, діти здатні швидко засвоювати велику кількість слів і виразів з іноземної мови. Однак, щоб ці знання збереглися надовго, потрібно регулярно тренувати пам'ять. У дитячому садку для цього можна використовувати настільні ігри, іграшки, пам'яті або набори карток зі словами.

Вивчення іноземних мов у дитячому садку має бути цікавим, приємним і ігровим заняттям. Таким чином, наші аксесуари для вивчення мови - це переважно навчальні іграшки, такі як книги, інтерактивні альбоми чи навчальні набори, що містять підручники з красивими м’якими тваринами, дошки, ігри . Завдяки привабливій формі діти охоче навчаються, виконують завдання та отримують знання природним шляхом.

Англійська мова в дитячому садку в даний час є дуже популярним заняттям, і батьки, і вчителі надають великого значення вивченню цього предмету. Тому всі види посібників для вивчення англійської мови повинні мати високий змістовний рівень, а також бути якісними. Пропоновані нами дидактичні посібники відповідають вищезазначеним умовам, а також є дружніми, барвистими та справжньою принадою для кожної дитини дошкільного віку.

Допоміжні засоби, які ми пропонуємо для вивчення іноземних мов, дають вчителю велику свободу у способі проведення уроків. Завдяки їм навчання також можливе через розваги, відгадування або музично-рухливі ігри. Використовуючи засоби навчання, діти легко засвоюють нові слова, фрази та основні правила даної мови. Юні поліглоти щодня збагачують свій словниковий запас, що неодмінно принесе користь у початковій школі на уроках анлійської мови. Тому варто подбати про міцний фундамент, на якому будуть будуватися знання нової мови.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,