НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Книги для ООП

Фільтр
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Навчальні посібники та підручники для ООП

Особливі освітні потреби стосуються дітей та молоді, які з багатьох причин мають труднощі у повсякденній діяльності. Ці труднощі можуть бути результатом інвалідності або можуть бути пов’язані з розладами розвитку емоційного чи когнітивного характеру. Працюючи з дітьми з такими проблемами, варто дотягнутися до навчальних посібників і підручників для ООП. 
Діти з особливими освітніми потребами також є дітьми групи ризику соціальної дезадаптації, які не отримують належної підтримки з боку сім'ї чи опікунів. Останнім часом до цієї групи відносяться також особливо обдаровані учні, яким у зв'язку з швидшим засвоєнням знань також слід приділяти більше уваги. Таким учням потрібні додаткові матеріали, які дозволять їм розвивати свої інтереси та не нудьгувати під час занять.
Перше місце поза домом, де можна спостерігати відхилення у розвитку дитини, це дитячий садок. Саме тут діти проводять найбільше часу і знаходяться під постійною опікою педагогів, які проводять різноманітні спостереження. Від первинного діагнозу буде залежати подальша доля дитини. Завдяки їм вихованці можуть потрапити до консультаційного центру, де отримають відповідну допомогу, а також довідку про особливі освітні потреби.
Окрім відповідної кваліфікації, педагоги також повинні мати доступ до всіх видів навчальних посібників, таких як, наприклад, книги для ООП.
У нашій пропозиції ви знайдете книги визнаних авторів, які пишуть як для дорослих, так і для дітей. Ці матеріали ідеально підходять для спільної гри, що благотворно вплине на життєдіяльність дитини з особливими освітніми потребами. Ними можуть користуватися як вчителі дитячих садків і початкових класів, так і батьки та інші опікуни. Книги для ООП містять низку ігор та вправ , які враховують потреби дітей та позитивно впливають на розвиток сенсорної інтеграції.
Крім того, в інтернет-магазині є методичні посібники, що містять різноманітні сценарії занять, призначені для роботи з дітьми різного віку. Ми пропонуємо тільки перевірені матеріали, які користуються позитивними відгуками педагогів.

 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,