Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Порушення зорового сприйняття

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Порушення зорового сприйняття у дітей - методичні посібники


Візуальна та слухова обробка — це процеси розпізнавання та інтерпретації інформації, отриманої за допомогою органів зору та звуку. Хоча існує багато типів сприйняття, у дітей шкільного та дошкільного віку найчастіше порушуються дві сфери - зорове і слухове сприйняття.
Труднощі візуальної обробки впливають на те, як мозок інтерпретує або обробляє візуальну інформацію. Розлади зорового сприйняття у дітей включають ряд проблем із зором, які швидко привертають увагу стурбованих батьків. Будь-які порушення зорового сприйняття слід розпізнати якомога швидше. Адекватна терапія дозволить усунути дефект, забезпечивши оптимальний розвиток дитини. Тоді важливі професійні засоби навчання, які підтримають дитину в наполегливій роботі під час терапевтичних занять.
Своєчасна стимуляція зорового сприйняття у дітей може запобігти подальшому розвитку будь-яких зорових і моторних дисфункцій або їх серйозно обмежити. Завдяки систематичній роботі покращиться зорове сприйняття. Такі вправи варто вводити не тільки зі шкільної лави. Найбільша ефективність досягається, якщо вони впроваджуються в повсякденне життя. Вони мають бути спрямовані на конкретні потреби дитини, а також використовувати переваги сильних сторін дитини.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,