НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Історія

Навчально-методичні засоби та обладнання історичних класів


Уроки історії є одними з найважливіших у всій освіті. Варто подбати про те, щоб діти з раннього дитинства мали можливість пізнавати історію не лише нашої країни, а й сусідніх країн. Для ефективного і, головне, цікавого навчання вам знадобляться методичні посібники для історичного класу, які пропонує наш інтернет-магазин.
Пропонуємо різноманітні навчальні посібники для історичного практикуму. Ви знайдете, серед іншого, герби України, прапори, різні види карт, дидактичні дошки та навіть цікаві ігри для дітей молодшого віку, які допоможуть вам краще зрозуміти історію. Чудовою ідеєю для цікавого проведення виховної години чи різноманітних позакласних заходів можуть стати історичні ігри. Ми усвідомлюємо, що наймолодші навчаються найохочіше через гру, тому в наших пропозиціях не бракує добре створених дошок і пазлів. Шкільний кабінет історії має бути дружнім до дітей, тому вироби, які ми підготували, чудово підійдуть для його оформлення. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наш асортимент відрізнявся як високою якістю, так і дуже привабливими цінами. Ми доводимо, що ефективні, і при цьому естетичне обладнання такого приміщення не повинно бути дорогим і складним. Придбані навчальні засоби, доповнення та аксесуари будуть успішно працювати протягом кількох років. Вироби дуже міцні та безпечні під час використання - їх покупкою залишаться задоволені як учні, так і вчителі історії.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,