Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Сенсорні куточки, маніпуляційні дошки

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Дитячі мануальні куточки для дитячих садків


Добре облаштовані кімнати, де проводять час діти, гарантують розвиваюче задоволення. Обладнання кімнат для найменших елементами, що сприяють пізнаванню світу за допомогою одночасно дотику, слуху і зору, має розташовуватися там, де діти проводять більшу частину дня.
Завдяки асортименту, який має магазин Mental, вчитель або вихователь має можливість створити фантастичний маніпуляційний та сенсорний куточок. У нас є готові рішення, а також елементи, з яких ми можемо самостійно побудувати такий куточок. Досить невеликого шматочка простору, щоб облаштувати місце для веселих і творчих ігор. Конструкції із зображенням будинків або тварин є багатофункціональними іграшками-маніпуляторами для дітей. Рухомі елементи заохочують скручування, від’єднання, переміщення та торкання. Завдяки цьому молода людина досліджує світ, сприймаючи його багатьма органами чуття. У великих кімнатах або на вулиці чудово підійдуть куточки, обладнані тунелями, проходами та гірками. Маніпуляційні та сенсорні декорації для стін, аплікації з цікавою текстурою, панелі зі звуковими ефектами – це товари, створені для використання при організації середовища, придатного для дітей.

Розвантажувальні куточки для шкіл і дитячих садків - ідеальне рішення для облаштування. Вони чудово підійдуть для найменших дошкільнят, але також будуть популярні в шкільній кімнаті відпочинку. Вигідна ціна на ці продукти та безмежні можливості задоволення, які вони дають, повинні зробити правильне рішення про їх придбання.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,