НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Сенсорний стіл для терапії

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Мультимедійний сенсорний стіл для терапії


Існує багато способів підтримати розвиток дитини. Варто докласти максимум зусиль, щоб зробити цей процес більш привабливим і надати різноманітні стимули, що впливають на когнітивну, емоційну, соціальну чи поведінкову сфери. Зокрема, навчальні заклади та спеціалізовані психолого-педагогічні консультації мають знайти кошти для розширення наявних засобів підтримки розвитку дитини. Наш магазин в категорії мультимедіа пропонує сенсорний стіл для терапії, який відмінно підійде для дидактичних і корекційних цілей.

Мультимедійний стіл заохочує до фізичної активності, що безпосередньо впливає на покращення координації очей і рук, сприйняття та багатьох інших когнітивних процесів. Крім того, він ідеально покращує соціальні стосунки, водночас забезпечуючи природне задоволення від гри. Ідея, на якій базується терапевтичний стіл, полягає в тому, що окремі ігри відображаються на стільниці за допомогою проектора.  

Використання інструменту дуже просте та інтуїтивно зрозуміле, воно в основному базується на тій самій операції, що й телевізор, оскільки обидва пристрої керуються за допомогою пульта дистанційного керування. Однак незрівнянно, він приносить набагато більше переваг і слідує сучасному розвитку технологій.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,