НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Алфавіт

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Раннє навчання читання і письма - навчальні засоби

У цій категорії ми представляємо широкий асортимент навчальних посібників, призначених для раннього навчання читанню. Тут можна знайти як дерев'яні кубики, тактильні літери, адресовані молодшим дошкільникам, так і словесні ігри та головоломки, які сподобаються дітям старшого віку. Завдяки нашій допомозі навчання читання в дитячому садку стане легким, приємним і плідним.

Серед широкого асортименту представленої нами продукції є, наприклад, абетка для дітей у вигляді вигравіруваних букв. Цей тип навчальних посібників, призначений для дітей старше трьох років, дозволяє вивчати форму написаних літер, великих і малих, а також цифр, водячи пальчиком або рухаючи кульку по сліду. Графомоторні та ручні навички також можна стимулювати, працюючи з великим набором літер із шорсткою, посипаною піском поверхнею. Цікавою пропозицією є також набори кольорових магнітних літер, які можна легко прикріпити до дошки, створюючи таким чином склади чи слова. Удома їх можна використовувати, поклавши магніти на холодильник або інші металеві поверхні. Дівчаткам дошкільного віку сподобається набір для нанизування літер на ниточки та створення барвистих намиста таким чином. Хлопчики, навпаки, оцінять можливість будувати вежу з дерев’яних блоків або кидати мішки з квасолею. Діти, які вже знають алфавіт, можуть практикувати свої навички, граючи в словесні ігри або головоломки, які також доступні в нашому магазині у великому асортименті.

Засоби навчання, які ми пропонуємо, дозволяють вчителям проводити заняття в цікавій та привабливій для дітей формі. Завдяки їм раннє навчання читанню нагадує велику розвагу і може проводитися в невимушеній атмосфері без стресу. Залежно від типу комплекту та методики проведення занять, багато представлених засобів навчання, окрім навчання читанню, розвивають у дітей і інші корисні навички, тому варто оснастити ними свій дитячий сад.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,