Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Розвиток органів чуття

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Сенсорна інтеграція малюка - розвиток органів чуття дитини


Для всіх батьків дуже важливий правильний розвиток дитини. Вони докладають максимум зусиль, щоб дитина була здоровою та щасливою. Вільний час присвячується розвазі та розвитку через гру. Але найчастіше батьки зосереджуються на розвитку мовлення та дрібної та великої моторики, тому що тут помітний ефект від зусиль, і акцент робиться на формуванні цих основних навичок. При цьому часто забувають, що такий же акцент, як і на розвиток цих основних навичок, слід робити на розвиток органів чуття дитини – дотику, зору, слуху, смаку, нюху. Спочатку сенсорна інтеграція може здатися батькам трохи абстрактною, але насправді її можна практикувати самостійно вдома, граючи з дитиною.

Розвиток органів чуття малюка відбувається вже в утробі матері, тому ми так багато чуємо про розмову з ним тоді. Багато мам звертають увагу на ці аспекти під час вагітності, але після народження дитини про це часто забувають. У той же час сенсорна інтеграція і сенсомоторика мають значний вплив на правильний розвиток нашої дитини. Обидва засновані на наданні йому зовнішніх тактильних і візуальних подразників, які призначені для стимулювання як органів чуття дитини, так і дрібної та великої моторики, таким чином прискорюючи психомоторну зрілість дитини.

Сенсорна інтеграція стає все більш популярною, все більше центрів пропонують її. Батьки часто вибирають це рішення, тому що вони не впевнені або не знають, як розвинути чуття своєї дитини. При цьому сенсорну інтеграцію малюка можна легко здійснити вдома, використовуючи наявні вдома речі (різні олії, спеції, текстури), але також варто купувати товари з широкого асортименту інтернет-магазину Mental, де ви легко знайдете цікаві товари для самостійних, домашніх вправ, що розвивають органи чуття.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,