Шановні клієнти! Мінімальна сума покупки становить 2 000 грн
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!

Пн-Пт: 9:00 - 17:00

0
Мій кошик

VR окуляри

VR окуляри для навчання


Віртуальна реальність (VR) пропонує унікальні можливості для вчителів. Учні можуть досліджувати 3D-об’єкти та навколишнє середовище, подорожувати світом, вивчати історію. Участь у заходах, відкриття світу, які насправді неможливі через час і витрати. VR-окуляри забезпечать альтернативний спосіб навчання, проведення експериментів і досвіду мистецтва.
Що таке навчання віртуальної реальності?
Пориньте в абсолютно новий світ за допомогою VR-окулярів - те, що ще недавно звучало як наукова фантастика, сьогодні стало реальністю. Окуляри віртуальної реальності представляють світ, який здається настільки реальним, що ми одразу забуваємо, де ми насправді. Ми можемо дивитися навколо, а окуляри в цей час регулюють зображення і навіть звук. Наскільки окуляри віртуальної реальності можуть бути корисними в освіті та де є їхні обмеження? Віртуальна реальність, або VR, стає все більш популярною в освіті, і все більше шкіл використовують цю технологію. VR дозволяє учням досліджувати місця по всьому світу, не виходячи з класу. Уявіть, що учні можуть відвідати піраміди Гізи, сидячи за партами.
Як віртуальна реальність може покращити освіту?
Віртуальна реальність може підвищити якість освіти, надаючи учням незабутні та захоплюючі враження, які інакше були б неможливі. Крім того, все це можна зробити в класі. VR доступна для учнів і може легко контролюватися викладачами. Віртуальний досвід має силу зацікавити та надихнути учнів унікальними способами. Використовуючи цю технологію, ми відчуваємо враження перебування в абсолютно новому світі. Ефект важко описати словами тим, хто не знайомий з темою, але той, хто одягає VR-окуляри, одразу розуміє, що таке занурення.
У всіх доступних системах віртуальної реальності використовується дисплей. Дисплей, який зазвичай прикріплюється до голови, як лижні окуляри, показує користувачеві зображення злегка зміщеною в перспективі, створюючи тривимірне середовище для глядача, навіть якщо він рухає головою. Це тому, що система VR використовує дані датчика руху. Деякі VR-системи також доповнені датчиками стеження, які можуть визначати положення голови в просторі, а також ручними контролерами, завдяки яким глядач може не тільки спостерігати за віртуальним середовищем, але й активно з ним взаємодіяти.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,