НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Допоміжні засоби кодування для дітей

Діти вчаться кодувати в дитячому садку


Світ 21 століття був би зовсім іншим без комп'ютерів. Зараз інформатика є однією з наук, що найбільш динамічно розвиваються, і реальність без Інтернету здається майже неможливою. Офіси, банки та бібліотеки базують свою роботу на ІТ-системах, комп’ютери також назавжди оселилися в школах. Професія програміста є однією з найбільш високооплачуваних і бажаних на ринку праці. Комп’ютерний світ також є повсякденною реальністю сучасних дітей. Але найчастіше вони грають в онлайн-ігри та дивляться мультфільми на YouTube. Звідси виникає потреба вчити дітей творчо та безпечно користуватися сучасними технологіями. Більше нікого не дивує навчання програмуванню в дитячому садку - ІТ-навички потрібно розвивати з раннього дитинства, якщо ми хочемо, щоб наші діти не відставали від сьогодення.

Інтернет-магазин Mental пропонує різні види навчальних посібників, корисних на уроках програмування. Ігри та навчальні набори, ретельно підібрані відповідно до можливостей розвитку дітей, знайомлять дошкільнят зі світом програмування. Дорослим часом здається, що це дуже складно, а алгоритм – це просто чітко визначені дії, які ми повинні виконати для досягнення мети. Кодування для дітей просякнуте духом співпраці та веселощів. Різнокольорові килимки, дошки та навчальні кубики формують логічне мислення, сприйняття та уяву. Також навчають командній роботі – багато ігор розраховані на групову роботу.

Кодування з дошкільнятами часто також передбачає використання робота - готового або побудованого дітьми за певною схемою. Конструювання та кодування роботів – це цікаво та захоплююче, і водночас розвиває інтелектуальні здібності дитини. Товари та набори, які ми пропонуємо, призначені для батьків, вчителів та опікунів. Дитячі садки, асоціації та освітні організації можуть сміливо використовувати їх для своєї діяльності. Розроблені відповідно до потреб наймолодших, вони є цікавим інструментом для навчання та розваги.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,