НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Ноутбуки, планшети, моноблоки

Ноутбуки, планшети та шкільні ноутбуки для учнів та вчителів


У наш час гасло «сучасна та інтерактивна школа» вже не пусте гасло. Все більше навчальних закладів орієнтуються на придбання різноманітних електронних пристроїв, тому наступною категорією товарів є переважно шкільні планшети для учнів та вчителів. Якщо ви готові придбати таке обладнання, ми настійно рекомендуємо вам переглянути всі пристрої в списку товарів. У нас є сучасні планшети та ноутбуки. Підбираючи цей асортимент, ми ставили пріоритетом пошук технологічно передових пристроїв, які будуть працювати в шкільних умовах. Сьогодні вчителі під час проведення занять можуть використовувати різні електронні засоби навчання .

Уроки математики, мови чи природничих наук можна успішно проводити за допомогою сучасного програмного забезпечення. Діти охоче відвідують такі заняття, вони більш залучені та готові до навчання новому. У свою чергу вчителі, які працюють на ноутбуках, можуть легко виставляти оцінки та планувати завдання. Представляємо вам наші планшети для школи і сподіваємося, що їх невисока ціна вам сподобається. Ми заохочуємо до замовлення не тільки приватні, а й державні навчальні заклади. У цьому товарному розділі також знайдеться щось для індивідуальних клієнтів. Наші пристрої від всесвітньо відомих виробників. Ноутбуки для учнів мають встановлене сучасне програмне забезпечення, накопичувачі великої ємності та швидкі та багатоядерні процесори.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації