НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

М'які реабілітаційні модулі

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

М'які реабілітаційні модулі для розвитку сенсорної інтеграції

Психофізичний розвиток дитини – це довготривалий процес, розтягнутий на кілька років. Незалежно від віку постійну роль у формуванні поглядів і пізнанні світу молодою людиною відіграють різні види навчальних закладів, а також домашня діяльність.
Сенсорна інтеграція
У випадку дітей із порушеннями сенсорної обробки (наприклад, аутистів або з розладами нейророзвитку) доцільно використовувати терапію сенсорної інтеграції. Слід дотримуватися рекомендацій таких спеціалістів, як психологи, фізіотерапевти чи ерготерапевти.

Розвиток великої моторики
Поняття великої моторики, яка є ключовим елементом моторного розвитку дитини, тісно пов’язане з психофізичним розвитком дитини. Ця рухова активність охоплює більшу частину тіла дитини, тому так важливо правильно виконувати вправи.
Аксесуари для підтримки великої моторики
Найкращий спосіб залучити дітей у сферу великої моторики – грати з використанням відповідних фізіотерапевтичних аксесуарів. До цієї групи входять, серед іншого: реабілітаційні м'які модулі. Це спеціалізовані, сертифіковані медичні прилади, які можна використовувати в реабілітаційному кабінеті, в дитячому садку або вдома для різних видів гімнастичних вправ або розваг. Вони мають такі форми, як циліндр, трапеція, трикутник, куб. Зазвичай їх виготовляють з пінополіуретану.
Модулі з пінополіуретану, доступні в нашому магазині для найменших,  яскраві та барвисті. Їх можна придбати окремо (роли, валики, балки, півкола, шестикутники та ін.) або скористатися готовими наборами. З них можна створювати підлоги та смуги перешкод, будувати сходи, мости, будинки, скрині чи просторові фігури, формувати острівці з матраців та сенсорних сходів.
Ігрові куточки з пінополіуретану також можуть мати форму рослин (тюльпан, лист, трава, кущ), тварин (овечка, сонечко) або інших символів, відомих зі світу дітей (місяць, літак, машина, корабель, будинок, веселка).

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,