Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

М'які реабілітаційні модулі

М'які реабілітаційні модулі для розвитку сенсорної інтеграції

Психофізичний розвиток дитини – це довготривалий процес, розтягнутий на кілька років. Незалежно від віку постійну роль у формуванні поглядів і пізнанні світу молодою людиною відіграють різні види навчальних закладів, а також домашня діяльність.
Сенсорна інтеграція
У випадку дітей із порушеннями сенсорної обробки (наприклад, аутистів або з розладами нейророзвитку) доцільно використовувати терапію сенсорної інтеграції. Слід дотримуватися рекомендацій таких спеціалістів, як психологи, фізіотерапевти чи ерготерапевти.

Розвиток великої моторики
Поняття великої моторики, яка є ключовим елементом моторного розвитку дитини, тісно пов’язане з психофізичним розвитком дитини. Ця рухова активність охоплює більшу частину тіла дитини, тому так важливо правильно виконувати вправи.
Аксесуари для підтримки великої моторики
Найкращий спосіб залучити дітей у сферу великої моторики – грати з використанням відповідних фізіотерапевтичних аксесуарів. До цієї групи входять, серед іншого: реабілітаційні м'які модулі. Це спеціалізовані, сертифіковані медичні прилади, які можна використовувати в реабілітаційному кабінеті, в дитячому садку або вдома для різних видів гімнастичних вправ або розваг. Вони мають такі форми, як циліндр, трапеція, трикутник, куб. Зазвичай їх виготовляють з пінополіуретану.
Модулі з пінополіуретану, доступні в нашому магазині для найменших,  яскраві та барвисті. Їх можна придбати окремо (роли, валики, балки, півкола, шестикутники та ін.) або скористатися готовими наборами. З них можна створювати підлоги та смуги перешкод, будувати сходи, мости, будинки, скрині чи просторові фігури, формувати острівці з матраців та сенсорних сходів.
Ігрові куточки з пінополіуретану також можуть мати форму рослин (тюльпан, лист, трава, кущ), тварин (овечка, сонечко) або інших символів, відомих зі світу дітей (місяць, літак, машина, корабель, будинок, веселка).

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,