НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Англійська мова

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Навчальні посібники для вивчення іноземних мов
Вивчення іноземної мови в школі часто асоціюється з чимось важким і чужим. Відсутність відповідних засобів навчання робить ці уроки непривабливими для дітей. Іноді їм також важко наважитися почати висловлюватися не українською мовою. З іншого боку, деякі учні мають величезні проблеми із запам’ятовуванням величезної кількості слів і розумінням складних граматичних питань. Наш магазин, відповідаючи очікуванням педагогів, а також самих батьків та учнів, пропонує навчальні посібники з іноземних мов. Завдяки їм учні ефективніше засвоять лексичний і граматичний матеріал. Шкільні підручники, навіть якщо вони написані найкращими педагогами, не замінять користі від навчання без стресу. Ігри на пам'ять дуже популярні через свою ефективність. Змагання спонукають дітей краще зосереджуватися та запам’ятовувати нові слова. Дуже привабливими для молоді є методи навчання, які відбуваються з використанням інтерактивних пристроїв.

Запис власного голосу або голосу ваших колег — чудовий спосіб подолати часто паралізуючий страх перед побудовою висловлювань іноземною мовою. Для дітей молодшого віку ідеальними будуть барвисті тематичні дошки, що дозволяють швидко запам'ятовувати назви кольорів, чисел або днів тижня і місяців. Цікава ідея – проводити уроки мови на вулиці. Тоді ви можете використовувати широкоформатні ігри, які навчають іноземну мову на свіжому повітрі в дуже приємний спосіб, через фізичні ігри. Англійська така популярна в українських школах, має складну граматику. Тому варто підкріпити учнів, наприклад, набором елементів, які використовуються для побудови речень.
Навчальні посібники для вивчення іноземної мови можуть творити чудеса та викликати у найменших бажання вивчати нову мову. Доступна ціна цих навчальних матеріалів та їх висока ефективність є вагомою причиною мати їх у школі чи в учнівському рюкзаку.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,