НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Кодування та програмування в дитячому садку

Кодування в дитячому садку для дітей


Програмування в дитячому садку - це не що інше, як навчання дітей використанню певних навичок мислення, які необхідні в інформатиці, але в той же час присутні в повсякденному житті дітей. Здатність до дедукції, алгоритмічне та аналітичне мислення, безумовно, буде надзвичайно корисним на наступних етапах розвитку. Навчання програмуванню стало популярним останнім часом і охоче сприймається дітьми. Тому ми підготували пропозицію, яка включає навчальні посібники з цього предмету.
Ми продаємо, серед іншого, цікаві та розроблені для наймолодших, великоформатні ігри-головоломки, призначені для гри на килимі. Набори, що містять різноманітні види навчального матеріалу, призначені для дітей дошкільного та шкільного віку. Вивчати програмування для найменших можна через гру, завдяки чому малюки отримають знання набагато швидше. Таким чином вони отримають навички логічного мислення, проникливості, планування, передбачення, міркування, а також творчості.
Ми також надаємо інші ресурси, щоб навчити ваших малюків, що таке кодування в дошкільному віці. Багатий асортимент, який ми раді представити клієнтам нашого інтернет-магазину Mental, складається з багатьох цікавих пропозицій, серед яких кожен, хто цікавиться темою програмування для дітей, безсумнівно знайде посібники, які відповідають конкретним потребам і очікуванням.
Ми зосереджені на якісних і перевірених продуктах, які цінують найменші та їхні опікуни. Ми гарантуємо вигідні ціни, а наш асортимент постійно поповнюється новинками на ринку, які можуть зробити програмування для дітей простішим і цікавішим.

 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,