НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Мультимедійні терапевтичні програми

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Мультимедійні терапевтичні програми для дітей


Перші роки життя дуже важливі для дитини, коли мова йде про когнітивний розвиток. Саме тоді формуються моделі поведінки і реакції на різні подразники, що надходять із зовнішнього середовища. Іноді цей прийом порушується. Тоді необхідно вжити заходів, які призведуть до поліпшення несприятливого розвитку подій, направивши її в правильне русло. Одним із таких рятувальних кругів є відповідна терапія, яка може бути підкріплена мультимедійними терапевтичними програмами.

Сенсорна інтеграція (терапія) — це вид терапевтичних заходів, спрямованих на забезпечення належного розвитку сенсорних вражень (сприйняття), їх відповідного розділення, а також їх оцінки та інтерпретації мозком (обробка інформації). Завдяки правильному функціонуванню вищезазначених видів діяльності реакція на ці подразники може бути адекватною ситуації, в якій вони виникли. Навчальні посібники для дітей з особливими освітніми потребами також допоможуть їм у логопедії, дислексії, дисграфії чи дискалькулії. Також важливо підтримувати дітей з такими розладами, як аутизм, синдром Аспергера, СДУГ або розлади емоційної та соціальної зрілості.

Терапію дітей шкільного віку можна проводити за допомогою спеціальних мультимедійних програм для дітей. Йдеться, зокрема, про різного роду інтерактивні модулі (реагують на певні дії дитини), ігрові килимки чи активні дошки. Для того, щоб терапевтична мультимедійна програма належним чином виконувала свої завдання, вона має передусім задіяти різні органи чуття, бути адаптованою до віку та розладів малюка. 

Безсумнівно, програми мультимедійної терапії підтримують вчителів і терапевтів у допомозі дітям у їхній щоденній роботі та допомагають дітям досягати все кращих і кращих результатів. Діти з особливими освітніми потребами, які підтримуються різними методами терапії, охочіше беруть участь у часто важких і тривалих заходах. Різноманітні форми роботи з дітьми зазвичай також більш ефективні.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,