НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Навчання спілкуванню

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Порушення спілкування у дітей - навчання спілкуванню 

 

Правильне функціонування людини в повсякденному житті багато в чому визначається здатністю слухати, говорити і розуміти словесні повідомлення. Проблеми міжособистісного спілкування дитини можуть обернутися серйозними труднощами в розвитку інтелекту, емоційної сфери, а також моторики. Вони мають багато причин - від аномальної будови органів мовної системи або їх захворювань, через умови навколишнього середовища, до захворювань нервової системи. Порушення спілкування у дітей не завжди повинні бути синонімами виникнення таких серйозних захворювань - діти розвиваються по-різному, і деякі з них просто пізніше починають говорити і реагувати на повідомлення.
Комунікація – це будь-яка вербальна чи невербальна поведінка, яка впливає на поведінку, думки чи ставлення людей, які їх використовують, і людей, які є їх одержувачами.
Навчання спілкуванню – складний процес, у якому неоціненну роль відіграють батьки, педагогічні заклади та вчителі. Ефективне спілкування в школі є величезним викликом для багатьох дітей, тому різноманітні професійні посібники та аксесуари для них дуже корисні. Наприклад, ігри, які навчають дітей правилам правильної вимови. Картки для комунікаційних вправ, які спонукають до розмови про різноманітні життєві ситуації або обговорення послідовності подій і таким чином приручають маленьких дітей. Ці спеціалізовані набори карток дозволяють дітям навчитися краще справлятися зі складними ситуаціями та допомагають їм зрозуміти соціальні правила та звичаї. Хорошим рішенням є набори наборів, наприклад, послідовності подій, картки з історіями, кубики, що розповідають історію, тематичні розповіді за картинками, які залучають увагу дітей, змушуючи їх докладати власних зусиль для розуміння, вигадування та передачі конкретного. тип вмісту.
Дитина вчиться, слухаючи та розмовляючи, і наша робота полягає в тому, щоб допомогти їй робити все можливе, а саме: найкраще навчання для дітей – це навчання за допомогою засобів, спеціально розроблених для роботи над певними навичками та труднощами.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,