Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

3D принтери для навчальних закладів

3D принтери для навчальних закладів


Школи в усьому світі все частіше звертаються до більш креативних способів навчання учнів, відходячи від нудних планів уроків до навчання через гру. Світ змінюється, і освіта має змінюватися разом з ним. Щоб підготувати дітей до кар’єри інженера чи проектування 3D-програм, школи шукають найкращі 3D-принтери для навчання дітей. У результаті багато 3D-принтерів було розроблено спеціально для шкіл.

Хороший навчальний 3D-принтер?
Зручність використання, особливо для молодших школярів. Якщо вони не вміють працювати з принтером, вони не отримають натхнення або нічого не навчаться, тому простота є пріоритетом. 3D-принтери для молодших класів мають бути безпечними та простими у використанні, тоді як студенти вищих навчальних закладів, наприклад, студенти-інженери, розвиватимуть свої навички та почуватимуться комфортніше, працюючи на складніших принтерах. Крім того, надійність. Вчителям не можна викладати на несправному обладнанні – будь-який навчальний 3D-принтер має бути надійним. Нарешті, 3D-принтер для школи ідеально поєднується з планами уроків, проектами для класу чи інтерактивними вправами. Компанії, що виробляють 3D-принтери, зосередилися на розробці 3D-принтерів як освітніх інструментів, пропонуючи повні плани уроків, адаптовані до вікових груп.

Переваги 3D-принтерів у школах:
Це робить навчання інтерактивним та активним: на відміну від вивчення підручника чи перегляду лекції, за допомогою 3D-друку учні взаємодіють з машинами та беруть участь у друку. Це заохочує до розуміння реального світу: багато з того, що викладають у школах, є теоретичним, а не баченням результатів і ефектів перед вами. Наявність високоякісного 3D-принтера для створення реальних частин краще, ніж абстрактні теорії, і допоможе розвинути математичні навички учня та просторовий інтелект. Крім того, відкрита конструкція деяких моделей дозволяє учням побачити процес друку зблизька, що не завжди можна сказати про більш закриті 3D-принтери для шкіл.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,