НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Вивчення іноземної мови

Вивчення іноземної мови для 1-4 класів початкової школи


Початкова школа – це місце, де багато учнів вперше стикаються з будь-якою іноземною мовою. Знайомство спочатку веселе – у 1-4 класах вчителі іноземної мови акцентують увагу на цифрах, алфавіті, простих словах, які описують повсякденне життя дитини, щоб залучити її до радісного світу вивчення мов. А підтримати їх у цьому можуть навчальні посібники!

Які посібники з іноземної мови ми пропонуємо?
Допоміжні засоби для вивчення іноземних мов у 1-4 класах - це насамперед різноманітні барвисті дошки з малюнками та їх назвами. В основному ми пропонуємо дошки для вивчення англійської мови, найпопулярнішої мови в українських школах. Отримавши вміння використовувати його, дитина може стати більш відкритою до світу та освіти, бажаючи засвоїти більше мов і, таким чином, набути ще більше компетентностей, корисних у житті. Однак прищеплювати їм любов до мов через правильний спосіб навчання варто з раннього віку. Вивчення іноземної мови в початковій школі є дуже важливим, і не можна нехтувати ним - воно стає вступом до серйозного навчання в наступні шкільні роки.

Як навчальні дошки допомагають
Вивчення іноземної мови в перші роки життя повністю ігнорує граматику і часи, а зосереджується на простій лексиці. Тоді дні тижня, місяці чи цифри іноземною мовою стануть у нагоді дитині. Навколо них вже можна будувати знання інших слів - назв фруктів, овочів, тварин, шкільних предметів, канцелярського приладдя та багатьох інших груп. За допомогою барвистих малюнків і цікавих історій на дошці ви можете навчати свою дитину мовам творчо, без примусу, а головне – без враження, що дитина щось вивчає.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,