НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Навчання кодуванню та програмуванню

Навчання кодуванню та програмуванню для 1-4 класів


Навчання коду та програмування можна починати ще в початковій школі чи навіть у дитячому садку. Потім це відбувається через гру, з використанням відповідних навчальних посібників, і поступово починається використання простих роботів і комп’ютерів, які є чудовим способом вивчення мови програмування. Спільна гра на ранньому етапі життя дитини вчить логічно мислити, робити висновки, планувати, прогнозувати, а також бачити певні залежності.

Програмування для найменших важливе, оскільки воно дає можливість розвивати компетенції, які можуть бути корисними в багатьох професіях. Навчає командній роботі, креативності та навичкам вирішення проблем. Поширена думка, що програмування складне, що відлякує багатьох людей від навчання. Однак відповідні посібники з програмування розвіють це твердження та змусять дітей 1-4 класів полюбити кодування, навчившись обчислювального мислення.

Навчання через гру завжди ефективніше. Діти швидше засвоюють знання, якщо їх цікавить предмет, а теми, які вони вивчають, представлені в незвичайний спосіб, що спонукає їх досліджувати їх. Кодування та програмування в початковій школі стане можливим завдяки численним пропозиціям, які ми підготували в рамках пропозиції нашого інтернет-магазину. Це різного роду ігри, кубики, а також спеціальні килимки або плитки, які навчають маленьких дітей початковій школі основам кодування та програмування. Варто ознайомитися з представленими пропозиціями, щоб серед багатьох різноманітних рішень вибрати варіанти, які найкраще відповідають індивідуальним очікуванням, а також віку дитини. Пропозиція включає лише перевірені продукти та набори, які оцінили відвідувачі до нас, що дозволяє швидко та плідно навчитися програмуванню.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,