НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Музичні інструменти та аксесуари

Розвиток музичних здібностей у дітей - корисні інструменти

Звуки оточують нас з усіх боків; ми чуємо їх вдома під час виконання різних видів діяльності, поза домом, де вулична метушня накопичує їх, створюючи цілий оркестр, а також у лісі, де ми чуємо звуки, які видають представники фауни, переважно птахи та інші тварини. Музичний талант дитини проявляється в різних формах: найчастіше це відбивання малюком правильного ритму на доступних інструментах, пританцьовування під мелодію, яку він слухає, наслідування артистам на сцені або вміння складати власні вдалі пісеньки. Розвиток музичних здібностей у дітей слід починати з молодшого шкільного віку, коли дитина виявляє бажання та інтерес до цього предмету. У цьому йому допоможе не тільки хороший педагог, а й аксесуари та музичні інструменти для дітей, адаптовані до віку малюка.
У нашому інтернет-магазині Ментал представлений виключно широкий асортимент музичних аксесуарів для дітей. Серед десятків найменувань на особливу увагу заслуговують ударні інструменти, які підтримують музичний розвиток дитини з раннього віку - до цієї категорії можна віднести різні види барабанів, такі як: бонго, барабан або конга, а також ритм-набір, що складається з гіри та плескача. Ці види інструментів допомагають в освоєнні ритму, а також дозволяють розрізняти типи звуків, які видають різні поверхні.
З більш досконалих інструментів рекомендуються блокфлейти, дзвіночки та тарілки. Для дітей, які навчилися основам музики, ми пропонуємо класичні гітари, які допомагають у вивченні акордів і рукоятки струн, або губну гармошку.
Серед багатьох корисних аксесуарів, представлених у пропозиції, є магнітні нотні ноти та нотні ноти, кубики з ритмами, табурет для біт-боксів і практична підставка для нот з можливістю регулювання висоти відповідно до росту дитини. Представлені музичні інструменти та аксесуари доступні на нашому сайті, який регулярно оновлюється.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,