НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Букви і цифри

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Вчимося читати і писати завдяки буквам і цифрам - український алфавіт для дітей


Навчання читання та письма в школі за допомогою лише шкільної дошки залишилося в минулому. Наразі доступна освітня пропозиція дидактичних посібників для наймолодших включає абсолютно нові, привабливі для дітей методи навчання через гру.
Дитячий садок і школа досі є основним джерелом базової інформації про світ, культуру та українську мову для дітей. Саме в навчальних закладах малюк вивчає правила орфографії та граматики, попередньо опанувавши основи користування мовою, почутою вдома. Зараз існує багато привабливих інструментів і навчальних посібників для підтримки процесу набуття навичок письма та читання, таких як літери та цифри для дітей, у тому числі для наймолодших.
У нашому магазині представлений широкий вибір даного виду матеріалів. Завдяки їм ми маємо можливість ознайомити учнів із питаннями, пов’язаними з українським алфавітом, на рівні веселощів, привабливих головоломок чи створення логічних конструкцій із кубиків. У цій категорії ми знайдемо широкий вибір товарів у сфері букв і цифр, які включають, серед іншого, кольорові магніти з великими та малими літерами. Можливість їх використання в навчанні з використанням магнітної дошки підвищує привабливість занять і результативність занять, а також підвищує результати, досягнуті учнями в навчанні. Для школярів, які захоплюються будівлями та спорудами, вибір дерев’яних кубиків з літерами стане відмінним рішенням. З них складатимуться не лише різні види будівель, а й базові слова, завдяки яким учень ознайомиться зі структурою українського алфавіту. Чудовим способом проведення часу для дітей старшого віку стануть словесні ігри та головоломки, що підтримують навчання мови та комунікативні навички.
Слід також звернути увагу на категорію іграшок для інклюзивного навчання та для роботи з учнями з особливими освітніми потребами, що є надзвичайно важливим з точки зору педагогів та терапевтів. Багато дітей сьогодні борються з розладами сенсорної інтеграції або іншими розладами, які вимагають використання індивідуального навчання учня. Вони ідеально підійдуть для допомоги у вигляді ігор та занять. Тут слід згадати тактильні літери, літери-намистини або м’які літери для дітей. Крім того, відповідні стимули дадуть спеціально підготовлені крісла-мішечки з надрукованими літерами.
Пропозиція допомоги та іграшок з буквами та цифрами для дітей, доступних у нашій пропозиції, дійсно широка. Варто пропонувати учням матеріали, адаптовані до їхніх потреб і можливостей, щоб через гру вони могли вчитися та звикати до знань, які вони будуть поглиблювати в майбутньому на наступних етапах навчання через гру.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,