Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Емоційний і соціальний розвиток

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Розвиток соціального виховання дітей - посібники та засоби


Здатність дитини справлятися з багатьма, часом складними, ситуаціями дорослого життя залежить від належної підготовки, в тому числі й шкільних учителів. Для того, щоб учні могли правильно спілкуватися з оточенням і підтримувати відповідні стандарти, певні норми і цінності повинні бути прищеплені їм з раннього віку.
Соціальне виховання дітей починається в родині, але ключову роль відіграє школа, де вони проводять більшу частину дня. Шкільні посібники для соціального виховання, які пропонує магазин Mental, - це товари, які приємним і природним способом розвивають в учнів ряд правильних форм поведінки. До них належать, серед іншого, ігри, які навчають належним манерам і ввічливості до інших. Ви також можете знайти ігрові аксесуари, які розвивають емоційну чутливість, вчать виражати почуття та читати їх в інших. У школах і дитячих садках неодмінно стануть у нагоді всі посібники та дидактичні засоби, які знайомлять із світом правил дорожнього руху, пішохідних переходів або навчають обережності та обачності в побуті. Чудова ідея, якщо ми хочемо навчити наймолодших дотримуватися правил, Розвиток соціальної освіти суттєво впливає на подальші міжособистісні навички, впевненість у собі, а також на встановлення цінних стосунків.
Ці прості, але надзвичайно корисні в навчальних закладах статті створені з думкою про формування соціального ставлення та емоційного розвитку дітей. Їх ціна надзвичайно приваблива, тому вони повинні бути частиною обладнання дитячих садків, шкіл та освітніх центрів.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,