Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Емоційний і соціальний розвиток

Розвиток соціального виховання дітей - посібники та засоби


Здатність дитини справлятися з багатьма, часом складними, ситуаціями дорослого життя залежить від належної підготовки, в тому числі й шкільних учителів. Для того, щоб учні могли правильно спілкуватися з оточенням і підтримувати відповідні стандарти, певні норми і цінності повинні бути прищеплені їм з раннього віку.
Соціальне виховання дітей починається в родині, але ключову роль відіграє школа, де вони проводять більшу частину дня. Шкільні посібники для соціального виховання, які пропонує магазин Mental, - це товари, які приємним і природним способом розвивають в учнів ряд правильних форм поведінки. До них належать, серед іншого, ігри, які навчають належним манерам і ввічливості до інших. Ви також можете знайти ігрові аксесуари, які розвивають емоційну чутливість, вчать виражати почуття та читати їх в інших. У школах і дитячих садках неодмінно стануть у нагоді всі посібники та дидактичні засоби, які знайомлять із світом правил дорожнього руху, пішохідних переходів або навчають обережності та обачності в побуті. Чудова ідея, якщо ми хочемо навчити наймолодших дотримуватися правил, Розвиток соціальної освіти суттєво впливає на подальші міжособистісні навички, впевненість у собі, а також на встановлення цінних стосунків.
Ці прості, але надзвичайно корисні в навчальних закладах статті створені з думкою про формування соціального ставлення та емоційного розвитку дітей. Їх ціна надзвичайно приваблива, тому вони повинні бути частиною обладнання дитячих садків, шкіл та освітніх центрів.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,