НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Терапія дітей з аутизмом та синдромом Аспергера

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Навчально-методичні посібники для дітей з аутизмом і синдромом Аспергера


При розладах аутистичного спектру необхідна комплексна допомога, яка включає взаємодії з різних сфер: психотерапії, спеціальної освіти, реабілітації та соціотерапії. Таку функцію можна виконати шляхом взаємодії з підтримуючим учителем або батьками, а також шляхом навчання та терапевтичних засобів для дітей з аутизмом. У нашому магазині ви знайдете різноманітний вибір таких засобів. Усі засоби для дітей з аутизмом були розроблені на основі наявних знань про розлад. Іграшки та ігри для дітей з аутизмом сприяють розвитку мовлення та рахунку, розпізнаванню та називанню емоцій та поточних повсякденних ситуацій, підготовці до життя в суспільстві.
Розлади спектру аутизму (зокрема, згідно з сучасними стандартами, також синдром Аспергера) змінюють функціонування дитини, а потім і дорослого в багатьох аспектах: поведінковому, емоційному, соціальному та комунікативному. Тому так важливий інтегральний терапевтичний підхід, що враховує всі вищезазначені елементи. Ця дія відома як мозаїчний підхід. У нашому магазині ми виправдовуємо очікування вчителів і терапевтів, а також батьків і самих зацікавлених, пропонуючи різноманітні товари, призначені для терапевтичних цілей. Незалежно від використовуваної підтримки, іграшки, ігри та інші товари в асортименті сприяють розвитку дітей аутистичного спектру.
Іграшки для дітей із синдромом Аспергера також можна використовувати на уроках сенсорної інтеграції, розвиваючи подальші компетенції та навички. Вони також сприяють набуттю навичок спілкування. Весь асортимент доступний в одному місці для людей, які шукають професійні інструменти для роботи з дітьми аутистичного спектру. Більшість з них розраховані на роботу в психолого-педагогічних центрах або інтеграційних дитячих садках, але вони також будуть працювати як елемент розваги в родинному, домашньому колі.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,