НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Плакати

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Підтримка дошкільної освіти - навчальні плакати для 1-4 класів


Наш магазин пропонує навчальні плакати та схеми для дітей дошкільного віку, а також учнів молодших класів. Це навчальні засоби з міцних матеріалів, які підтримують навчальний процес і полегшують отримання знань. Проблеми, зображені на них, представлені в графічно привабливій формі, завдяки чому ці плакати також можна використовувати для прикраси класу чи дитячої кімнати.
Навчальні плакати для 1-4 класів представлені в різноманітних дизайнах і охоплюють широкий спектр тем. Ці матеріали допоможуть у вивченні алфавіту, годинника чи іноземних мов. Також в нашому асортименті є інформаційні стенди, з яких учні можуть дізнатися, наприклад, які права має дитина, чи ознайомитися з правилами безпечної поведінки. Барвисті тематичні плакати допомагають дітям пізнавати навколишній світ, збагачувати словниковий запас і розвивати уяву. Вони також є значною підмогою для вчителів іноземної мови, роблячи їхні заняття більш привабливими.
Асортимент цієї категорії можна використовувати на різних етапах навчання, наприклад, у початковій школі чи дошкільному навчанні. Представлені плакати доступні у великих форматах, тому їх можна використовувати і при роботі з великою групою учнів. Подібні вироби легко відокремлюють простір для дітей, тому добре підходять як прикраса стін класу, дитячого садка, загальної кімнати або навчальних куточків.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,