Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Інтерактивна підлога, стіна

Фільтр
Працюємо
Наявність
Сортування:
за популярністю

Інтерактивна стіна для шкіл


«Інтерактивна стіна» — мультимедійна система, мета якої — підтримка всебічного розвитку дитини. Оскільки в дошкільному та молодшому шкільному віці навчання є більш ефективним, якщо для пізнавальних цілей використовуються не лише зір і слух, а й кінестетичні чуття, інтерактивна стіна, яка дозволяє не лише відтворювати фільми, фотографії чи презентації, а й взаємодіяти, безумовно, збагатить шкільні заходи. Завдяки вбудованим спортивним тренажерам підтримає фізичний розвиток школяра.

У набір, який пропонує наш магазин, входять: інтерактивна стінка - конструкція, яка оснащена коліщатками, які дозволяють їй вільно переміщатися, а також екран, комп'ютер і проектор, а також звукова система. Керування дошкою здійснюється за допомогою інтерактивного пера або бездротової клавіатури з тачпадом, а вся система дуже проста у використанні - запускається буквально однією кнопкою.

 

Інтерактивна підлога для дітей 
Інтерактивна підлога для дітей – це приклад використання нових технологій у навчальних цілях. Пропозиція адресована навчальним закладам, зокрема дитячим садкам і школам, призначена для використання в 1-3 класах, а також у старших класах.

Інтерактивна підлога - що це таке і для чого потрібна?
Інтерактивна підлога – це віртуальний еквівалент навчальних килимків. Це інтерактивна поверхня, де діти можуть вчитися та грати. Підлога демонструється за допомогою проектора, встановленого на стелі в класі та керованого пультом дистанційного керування та додатково за допомогою жестів. Кожена з інтерактивних підлог має відповідну програму, яка дозволяє реалізувати не менше десятка ігор та заходів. Пристрій сприяє розвитку координації очей і рук, швидкості реакції на зорові подразники, сприйняття і, звичайно, великої моторики. Ігри також мають освітній аспект.
Чому саме інтерактивна підлога?
Ціна кожного з пристроїв, які є в Mental, відповідає їх якості. Інтерактивні підлоги та доріжки мають низку переваг: - великий вибір ігор та занять в наборі - їх кількість можна легко збільшити; - економить простір - проектор можна встановити над столами та стільцями, в проході, в спортзалі. Площа на підлозі потрібна лише тоді, коли прилад працює; Завдяки доступу в Інтернет пристрій можна не тільки дистанційно оновлювати, але й обслуговувати спеціалістами.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,