НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Монтессорі

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Посібники Монтессорі для початкової школи


Метод Монтессорі продовжує викликати великий інтерес як у педагогів, так і у батьків у всьому світі. Його творець - Марія Монтессорі - була італійським лікарем, яка розробла систему виховання дітей, приділяючи особливу увагу тому, щоб вони могли розвиватися природним шляхом, у правильному темпі, відповідно до власних потреб. У нашому інтернет-магазині люди, які цікавляться цією методикою, можуть розраховувати на різноманітні посібники Монтессорі , включаючи меблеве обладнання, музичні інструменти, математичні, мовні, географічні посібники та багато інших. Методика Монтессорі акцентує увагу на свободі дій молоді та розвитку тих компетенцій і сфер, які цікавлять учнів. Навчання відбувається через гру та набуття досвіду.

Продукція, яку ми пропонуємо, призначена для дітей, які відвідують такі заклади, як дитячий садок або початкова школа. Ми пропонуємо дерев’яні ваги з гирями, дерев’яні годинники у вигляді штампів, математичні ігри в численних варіантах, рахівниці, набори бісеру, дерев’яні картки з цифрами, а також інші Монтессорі-матеріали, які неодмінно виправдають очікування клієнтів, орієнтованих на пошук простих , вічні, надзвичайно універсальні та добре продумані, довговічні дидактичні аксесуари. Усі посібники Монтессорі для початкової школи та дитячого садка виготовлені з безпечних матеріалів і доступні в кількох варіантах, щоб кожна особа, зацікавлена ​​в пропозиції, могла знайти рішення, яке найкраще відповідає конкретним вимогам.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,