НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Біологія

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Навчально-методичні засоби з біології для середньої школи
Учні найкраще навчаються через спостереження та експерименти. Тому для вчителя біології так важливо оснастити біологічну лабораторію засобами навчання. У розумінні складних біологічних питань дуже часто корисно сформулювати відповідну тезу та провести незалежне дослідження, яке приведе до правильних висновків і, зрештою, до підтвердження або спростування тези.
Проведення експериментів у біологічній лабораторії не тільки полегшує учням ознайомлення зі складними питаннями основної навчальної програми, але й вчить командній роботі, плануванню, причинно-наслідковому мисленню, висновкам, точності під час виконання дій і тому, як справлятися з складна ситуація, коли дослід йде не за планом.схема. Ознайомлення та навчитися користуватися лабораторним обладнанням вже є великим випробуванням для учнів, але з часом, після наступних експериментів, вони набувають впевненості у виконаних вправах і їм легше робити висновки з отриманих результатів.
Серед наукових посібників для біологічного класу має бути типове лабораторне обладнання: піпетки, мірні чашки, препарувальні голки або піпетки, а також мікроскопи та предметні скла з основними, покривними скельцями та готовими біопрепаратами. Важливим навчальним посібником є ​​також дидактичні дошки, моделі та скелети, а також мультимедійні програми з біології. Усі ці та багато інших посібників з біології можна знайти в магазині Mental. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашим широким асортиментом природничих лабораторій для середньої школи.

Серед підготовлених нами пропозицій ви можете знайти скелет людини у різних варіантах , природного розміру, ідеально підходить для презентації, будучи необхідним обладнанням для біологічної лабораторії як у школах, так і в студентських лабораторіях. Всі моделі виготовлені з міцних та простих в митті матеріалів, таких як ПВХ пластик. У нас також є дошка, що ілюструє переріз кістки, набір моделей частин тіла людини, тіло з головою та багато інших допоміжних засобів. Біологічна лабораторія в середній школі або технічному коледжі повинна також включати мікроскопи, мікроскопічні препарати та обладнання, що дозволяє проводити спостереження . Всі засоби навчання біології доступні за привабливими цінами.
Біологія в середній школі чи технікумі - це предмет, який зазвичай подобається учням. Звичайно, це буде ще більш популярним, якщо вчитель використовуватиме дидактичні моделі чи таблиці, які добре ілюструють обговорювані проблеми. Навчальні моделі з біології, які ви можете знайти в нашому Інтернет-магазині, надзвичайно різноманітні. Серед них можна знайти поперечний зріз ока, мозку, шкіри, вуха та серця. Це лише деякі з численних пропозицій, які дозволять учням цікаво здобувати знання у галузі біології. Ми радимо вам дізнатись більше про підготовлені нами продукти, які були зроблені з великою увагою до кожної деталі, ретельно та надійно. Ми сподіваємось, що вони виправдають ваші очікування.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,