MENTAL — Разом до навчання. Обладнання для шкіл, садочків та інклюзивно-ресурсних центрів

 

Ми раді підтримати вчителів, освітян у виконанні професійної освітньої компетентності

Наше обладнання та дидактичні матеріали оновлює дитячі садки та школи та полегшує навчальну роботу. Перевірена якість та продумана придатність засобів - наш внесок у радісне навчання у школі, щоб освіта була цікавою. Тому що наша мета - зробити навчання радісним досвідом.

Постачаємо засоби навчання по всій Україні

Ми пропонуюємо майже безмежний вибір якісного навчального обладнання за найнижчу ціну, що дозволяє облаштувати сучасні, естетичні та безпечні навчальні класи, які сприяють розвитку дитини. У нас знайдете все для комплексного оснащення навчальним, лабораторним та технічним обладнанням дитячих садків, шкіл, інклюзивно-ресурсних центрів та закладів професійної освіти. Асортимент повністю відповідає педагогічним вимогам. 

Насамперед...
Вивчення будь-якої науки перестало бути чисто книжковою справою - завдяки сучасним наочним засобам навчання та дидактичним матеріалам школяр може в прямому сенсі слова зануритися в досліджувану тему.
Нові уявлення про навчання також розширюють вимоги до навчального середовища. Наша команда рада надати креативні ідеї та інноваційні продукти. Доступні ціни та набори - наше рішення для невеликих бюджетів. У своїй роботі ми робимо акцент на інноваціях, які залежать від синергії нагромадженого досвіду та творчості в освітній галузі. Радість від створення спонукає нас шукати кращих і кращих рішень, тому ми постійно збагачуємо свою пропозицію, використовуючи свої ноу-хау та знання експертів у галузі освіти, що співпрацюють з нами. Ми просуваємо нові рішення для найбільш ефективного використання навчального простору навколо нас. Ми хочемо створити та надихнути влаштувати простір таким чином, щоб він був включений у навчальний процес, підтримував діяльність та взаємодії, сприяв розслабленню, забезпечуючи комфорт та безпеку.

Для нас це великий стимул полегшити дітям та молоді доступ до вибраних освітніх галузей, зберегти радість від навчання в дитячому садку та школі та зробити ці заклади місцем зустрічей та щастя. З нашою продукцією малюки та школярі навчаються легше та з радістю. Вихователям та вчителям надається повсякденна підтримка у виконанні їх освітніх компетентностей.
Чесне та гуманне ставлення до клієнтів, нашої команди та постачальників - це для нас звичайне явище.

Компанія МЕНТАЛ. УА є одним з лідерів на ринку обладнання для навчальних закладів та реабілітаційних установ України
Ми пропонуємо навчальне обладнання та дидактичні матеріали з використанням незвичайних функціональних рішень, тому що ми хочемо випереджати реальність. Ми раді поділитися своїм досвідом та знаннями сучасних тенденцій зі своїми клієнтами, пропонуючи поради та допомогу.
Для того, щоб задовольнити очікування наших клієнтів, ми постійно розширюємо асортимент товарів навчального обладнання на сайті Mental.ua, що відповідають переліку навчально-наочних посібників МОН України. Ми готові чесно та професійно проконсультувати вас щодо того, як облаштувати простір у вашому навчальному закладі, як вибрати навчальне обладнання. Також надамо інформацію про поточні законопроекти уряду та накази МОН України, допоможемо в підготовці необхідної документації та проведенні тендерних закупівель.

Ми віримо у світ, де кожна дитина натхнена будувати цілеспрямоване та щасливе життя шляхом навчання

Наша мета - зробити навчальний процес в освітніх закладах України більш захоплюючим і ефективним. Підтримати дітей, вчителів та вихователів на шляху від дитячого садка до випуску зі школи, щоб радість від навчання була звичайним явищем у повсякденному (навчальному) житті.

Завдяки сучасним навчальним засобам, придбаних за доступною ціною, покращується якість освіти учнів та умови праці вчителів.
Директор школи, менеджер, адміністратор - команда обслуговування клієнтів  чекає вас щодня, щоб прийняти замовлення та відповісти на всі ваші запитання.

 

Потрібна наша допомога?