Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Ілюстрації

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Ілюстрації як навчальний посібник


Продукти, представлені в цій категорії, такі як ілюстровані історії, є дуже важливим навчальним засобом для дітей дошкільного віку або тих, хто тільки починає вчитися. Вони допомагають розвивати уяву, здатність думати про причину та наслідок або робити висновки. Вони також розвивають творче мислення, словниковий запас і здатність створювати структуровані історії. Вони вчать про послідовність подій, допомагають зрозуміти зв'язок між причиною та наслідком, а також минулим і майбутнім.
Засоби навчання такого типу, як-от сюжетні кубики або сюжетні ігри, дозволяють проводити заняття в привабливій формі ігор, конкурсів та майстер-класів. Граючись, діти вивчають правила створення історій, побудови оповідей, вони також вчаться уважно слухати з розумінням і знаходити рішення для проблем, з якими вони стикаються. Набори, які пропонує наш магазин, складаються з багатьох елементів, таких як кубики, картки або фігурки.

Популярні та улюблені дітьми картинні історії з пропозиції нашого магазину дозволяють багаторазово розважатися, під час яких щоразу створюються абсолютно нові історії, і діти весело проводять час. Тому варто мати такі засоби навчання в дитячому садку, на дитячому майданчику або вдома. Це чудова ідея для подарунка, адже, як відомо, діти люблять придумувати нові історії, а такі посібники допомагають створити рамку для тієї чи іншої історії, полегшуючи роботу маленьким авторам.
Працюючи разом, дошкільнята також вчаться співпрацювати та розподіляти обов’язки, бути відкритими до ідей інших, слухати та ділитися інформацією, яку їм вдалося зібрати. Усі ці навички, набуті під час гри, стануть у нагоді в наступні роки навчання, а також у дорослому житті поза школою. Тому ми настійно рекомендуємо всім батькам і вчителям навчальні посібники, зібрані в цій категорії.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,