НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Українська мова

Українська мова - навчальні посібники та засоби для української мови
Пізнавати таємниці рідної мови за участю цікавих засобів навчання молоді завжди буде легше і приємніше. Українська мова є складною, і з 4-го класу початкової школи вводиться багато нових і важких для засвоєння граматичних понять або стилістичних засобів, пов’язаних з літературою. Діти ще вдосконалюють правильне написання, але вони також стикаються з дедалі складнішою літературою, вони вчать вірші. У вчителя української мови є чудова можливість заразити дітей любов’ю до української мови, а з відповідними навчальними засобами йому це буде легше досягти.
Інтернет-магазин Ментал пропонує багато різноманітних, привабливих для дітей початкових класів, посібників для вивчення української мови. Починаючи від привабливих настільних ігор на правила орфографії та побудови речень, закінчуючи дидактичними дошками та мультимедійними програмами для інтерактивної дошки. Всі ці товари для класу української мови можна знайти в нашому інтернет-магазині за привабливими цінами. Запрошуємо вас!

 

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,