НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Допоміжні засоби по методиці Монтессорі

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Посібник по методиці Монтессорі в дитячому садку


Посібники Монтессорі спрямовані на повноцінний розвиток дітей, формування їхньої самостійності, розвитку мислення та процесів прийняття рішень. Ці посібники створені на основі методики Монтессорі, розробленої італійським лікарем і педагогом Марією Монтессорі. Працюючи в мультикультурному середовищі, вона створила педагогіку, яка ґрунтується на спостереженні за дітьми та індивідуальному підході до них через правильно підібрані розвиваючі вправи. Методика Монтессорі вчить самостійності, концентрації на власних завданнях, підтримки порядку в оточенні та соціальних навичок через дію. Пізнання світу дитини – це спостереження за її поведінкою. На основі цього створюється індивідуальний робочий процес дитини з урахуванням його можливостей і темпу роботи. Методика Монтессорі в дитячому садку дає можливість прискорити розвиток дитини завдяки дослідженню світу за допомогою п'яти органів чуття. Орієнтація на індивідуальну чи групову роботу дає дитині можливість обирати та формувати власний шлях розвитку, завдяки чому діти, які використовують методику Монтессорі, більше вірять у власні сили, більш довірливо ставляться до світу.

Використовувані засоби навчання вчать терпінню та наполегливості у виконанні поставлених завдань. Припущенням цих посібників є не нав'язування вчителем завдання дітям, а підкреслення активності дітей. Посібники Монтессорі – це чудові іграшки для дитини, які перетворюють набуття нових навичок у неймовірну розвагу, можливість проявити творчі здібності та приємно провести час. Навчальні посібники працюють над природними здібностями дитини, щоб швидко навчити її читати, рахувати, вивчати форми та кольори. Правильно підготовлені допоміжні засоби готують дитину справлятися з повсякденними справами, такими як застібання ґудзика, застібання блискавки чи шнурівки, що може зробити її більш впевненою в собі та легшою для пошуку поза домом. Іграшки та посібники Монтессорі мають високу якість, безпечні у використанні для найменших, що робить їх чудовою альтернативою традиційним іграшкам.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,