Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Навчальні засоби

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

У нас надзвичайно широкий асортимент, адаптований для дітей різного віку. Ми пропонуємо інноваційні матеріали, які розвивають навички учнів: мовні, математичні, природничі, гуманітарні, логопедичні та моторні.
Запрошуємо Вас ознайомитися з нашим широким асортиментом дидактичних засобів, необхідних у дошкільній та початковій школі. Наші навчальні посібники допоможуть вам вивчити літери та ази математики. Вони також допоможуть пробудити у дітей інтерес до природи або освоїти програмування. Ми також надаємо підтримку вчителям, які займаються інклюзивною освітою та терапією. Багато наших товарів допоможуть дітям досягти постійного, гармонійного розвитку.
Вчителі-предметники також знайдуть у нашому магазині численні та цікаві навчальні засоби. Вони полегшать комплексне оснащення предметних лабораторій. Навчальні засоби з біології, хімії, фізики чи географії дозволять учням краще зрозуміти складні природничі проблеми та краще пізнати навколишній світ. Також рекомендуємо широкий вибір навчальних посібників з української, історії та іноземних мов.
Особливу групу посібників для початкової школи та дитячих садків у нашій пропозиції становлять мультимедійні навчальні посібники. Їх можна використовувати як на мультимедійних дошках, так і на комп’ютерних робочих місцях.
Крім широкого асортименту навчальних посібників, які пропонуються на нашому сайті, ми можемо пишатися і власною продукцією. Запрошуємо ознайомитися з каталогом авторських посібників Mental. Якщо 
вас цікавлять інноваційні та ефективні навчальні посібники, запрошуємо ознайомитися з нашою багатою пропозицією. Якщо у вас виникли запитання, наші консультанти нададуть консультацію та допомогу.

Представлені нижче навчальні посібники ідеально підходять як для дитячих садків, інклюзивно-ресурсного центру так і для початкової школи. Дрібна моторика, стимулюючий розвиток, а також інклюзивне навчання чи STEM кабінети – це лише частина підкатегорій, у яких ви знайдете засоби, розроблені для дітей у цікавій та продуманій формі. Навчальні посібники, придбані в нашому інтернет-магазині, неодмінно позитивно здивують як вас, так і учнів, які ними користуються. Ми пропонуємо широкий вибір навчальних засобів, які були виготовлені дбайливо та доступні в нашому магазині за вигідними цінами.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,