Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Навчальні килимки для рухливих ігор

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Навчальні килимки за вигідною ціною


Навчальні килимки - це ідеальні гаджети, створені для найменших, які ідеально підходять для дитячих садків, а також приватних будинків. Навчальні килимки, які ви знайдете серед підготовлених нами товарів, є найякіснішими, виготовлені з міцних, безпечних для дітей та високоякісних матеріалів. Заслуговує на увагу і ціна, що робить кожну навчальний килим дуже популярним серед клієнтів нашого інтернет-магазину.

Дитячий садочок – ідеальне місце, де буде використовуватися навчальний килимок. Зважаючи на різноманітні потреби наших клієнтів, ми підготували багато різноманітних варіантів, серед яких кожен неодмінно знайде тему для себе. Варто звернути увагу на килими для найменших, які дозволяють пізнати фігури, цифри та літери. Дітям постарше неодмінно сподобаються настільні ігри типу шашок.

Рухливі ігри розвивають у дітей моторику, формують координацію око-рука. Під час занять вони стають більш впевненими у собі та усвідомлюють свої фізичні можливості. Заняття ритмікою можна зробити більш привабливими, якщо використовувати килимки для рухливих ігор, які дають можливість відпрацьовувати танцювальні номери, проводити на них командні ігри чи уроки математики.
Заняття, які проводяться на рухомих килимках, сприяють розвитку сенсорної інтеграції, завдяки якій діти правильно сприймають та інтерпретують сенсорні стимули. Під час гри задіяні органи чуття, тому що дитина відчуває багато подразників ззовні - кольори, звуки, дотик або напругу м'язів.
Гра на килимі робить дітей сприйнятливими та здатними швидше реагувати на задану дію. Мета занять полягає в тому, щоб спонукати дітей виконувати певну фізичну, розумову чи емоційну діяльність. Килимок для рухливих ігор полегшує виконання завдання - зображені на ньому візерунки позначають маршрут, відстань або форму, що полегшує візуалізацію абстрактних понять.

Виготовлені з якісних тканин, килими можна прати в пральній машині. Вони приємні на дотик, завдяки чому забезпечують високий комфорт використання для малюків будь-якого віку. Килимки стають все більш популярними серед дітей та їх опікунів, які хочуть надати дітям можливість грати та вчитися одночасно. Рекомендуємо ознайомитися з нашою пропозицією, щоб вибрати килим, яка відповідає індивідуальним потребам дітей різного віку.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,