Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Мультимедійні набори для дитячого садка

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Мультимедійні набори для дитячого садка - інтерактивні дошки

Інтерактивні дошки з проекторами – це сучасне обладнання, яке збагачує кожне заняття. Завдяки їм діти можуть вивчати нові теми доступно та цікаво. Така форма навчання, безумовно, позитивно вплине на розвиток їх уяви та творчого мислення, тому мультимедійні комплекти такого типу повинні бути в кожному сучасному дитячому садку.
У нашій пропозиції ви знайдете набори, що містять високоякісне мультимедійне обладнання, до якого входять: інтерактивна сенсорна дошка, проектор, а в деяких моделях – кріплення для стелі або стіни. На нашому сайті ви також можете знайти інтерактивні дошки, які, залежно від моделі, постачаються з різними додатковими аксесуарами, такими як ультракороткофокусний проектор, мультимедійний проектор, звуковий набір для інтерактивних дошок, Smart Pad або робот Photon EDU.
У нас також є доступні набори, які включають інтерактивні монітори Toshiba, робота Photon EDU та настінні кріплення. Вони гарантують чітке зображення, незалежно від типу освітлення. Мультимедійний набір для дитячого садка дозволяє проводити заняття привабливо, динамічно та різноманітно для дітей.
Вся представлена ​​продукція є обладнанням найвищого класу, яке є безцінним помічником у навчанні для вчителя.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,