НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Cенсорні стінки

Функціональні та сенсорні стінки для дітей на ігровому майданчику


Функціональна стінка на дитячому майданчику – це завжди велика розвага для кожного малюка. Цей, безсумнівно, цікавий елемент вуличного обладнання, однак, все ще відносно рідко використовується при проектуванні зручного для дітей місця у дворі, де вони проводять багато годин протягом дня. Функціональні стінки чудово розвивають у малюка дотик, а також зір. Крім того, вони позитивно впливають на дрібну моторику та координацію очей і рук. Такий вид атракціонів зацікавить дітей молодшого віку, а й старших шкільного віку.
Наш інтернет-магазин - це місце, де ми хочемо представити тільки якісні та сучасні товари для дітей будь-якого віку. Сенсорна стіна може набувати надзвичайно різноманітних форм, пропонуючи дітям цілий ряд атракціонів у дворі. Серед іншого ми продаємо різнокольорові рахівниці або музичні дошки, які охоче обирають діти. Великою популярністю користуються і зовнішні класні дошки, які характеризуються міцною конструкцією і виготовлені з дуже міцних матеріалів, стійких до несприятливих зовнішніх факторів.
Шкільний майданчик, урізноманітнений сенсорною стіною, неодмінно сподобається кожній дитині молодших класів, а також дозволить навчатися через гру. Створена нами пропозиція постійно поповнюється новими продуктами, з якими ми щиро запрошуємо вас ознайомитись. Завдяки їм ви, безсумнівно, зможете спроектувати дитячий майданчик своєї мрії, який дозволить вам ефективно грати на свіжому повітрі. Ми також заохочуємо вас ознайомитися з іншими елементами обладнання, які, окрім функціональних стінок, неодмінно привернуть увагу малюків, забезпечивши їх безліччю атракціонів.

 

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,