Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Терапія для дітей з СДУГ

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Терапія дітей з СДУГ - методичні посібники для дошкільнят


Терапія дитини з синдромом дефіциту уваги і гіперактивності повинна залучати не тільки сім'ю, а й навчальний заклад. Тому в рамках підготовленого нами асортименту клієнти можуть розраховувати на численні навчальні засоби, серед яких вони неодмінно знайдуть рішення, адаптовані до потреб своїх учнів. І дитячий садок, і школа мають бути місцями, де враховуються особливі освітні потреби дітей. Однією з таких потреб є синдром дефіциту уваги з гіперактивністю. Ефективно лікувати дитину з СДУГ буде легше завдяки спеціально розробленим пропозиціям, які доступні в інтернет-магазині Mental за вигідними цінами.
Ми пропонуємо, серед іншого, аксесуари, які стануть у пригоді під час ігор, пов’язаних з визначенням емоцій та справлянням з ними. Крім того, ми продаємо різні види мішків і м'ячів для рухливих ігор, а також батути, килимки та подібні товари. Весь асортимент складається з високоякісних виробів, які відрізняються довговічністю та ретельним виконанням. Це безпечні та сучасні аксесуари, які можна пристосувати до індивідуальних потреб. Терапія СДУГ буде набагато легою, якщо і опікуни, і діти матимуть у своєму розпорядженні потрібні предмети, що, безсумнівно, полегшить це завдання.
Крім того, в нашому інтернет-магазині ви можете знайти персоналізовану підтримку для вчителів, яка включає набори з мультимедійними вправами для дітей різного віку. Запропоновані види діяльності, моделювання та завдання створено відповідно до останніх тенденцій розвитку з урахуванням нейробіологічних потреб дітей із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,