Шановні клієнти! Мінімальна сума покупки становить 2 000 грн
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Логопедичні засоби

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Лікувальні засоби для підтримки дихання учнів


Піклуючись про правильне дихання дітей, ми надаємо їм можливість правильно артикулювати мову, покращуємо концентрацію. Глибокі вдихи та видихи повністю насичують тіло киснем і впливають на управління емоціями та зниження сприйнятливості до стресу.

Магазин Ментал пропонує Вам різноманітні терапевтичні засоби для школярів, що є безцінним і цікавим інструментом для відпрацювання дихання, сили його інтенсивності та м'язів рота. Ніщо так не спонукатиме дітей до регулярних тренувань, як можливість пограти, під час якої вони отримають задоволення. Зважаючи на потреби найменших, ми підготували пропозицію, яка включає низку різноманітних іграшок. Серед них є ігри та колеса спритності, в яких потрібно дути кубики та кульки за заздалегідь заданим маршрутом. Magnetic Flipper - це поле для фантазії, адже магнітні перешкоди, між якими ми котимо м'яч, можна щоразу встановлювати абсолютно по-новому. Крім того, ми також рекомендуємо казкові кольорові пір'я, вітряки та турбіни, які потрібно привести в рух таким чином, щоб вони зупинилися в певний момент. Дуже хороший спосіб Інший спосіб тренування ротової і дихальної мускулатури  - пускання мильних бульбашок, використання свистків і губних гармошок, які видають різні звуки в залежності від сили видиху. Також звертаємо вашу увагу на піддувки, завдяки яким діти контролюють свій видих і вчаться його подовжувати. Одночасно тренують концентрацію, намагаючись якомога довше утримати м'яч у повітрі.

Всі іграшки, представлені в нашому магазині, відмінно виконають свою роль як у справі вдосконалення техніки дихання в логопедичному кабінеті, так і під час занять в дитячому садку, а також вдома, завдяки чому їх можна використовувати в повсякденних іграх з дитиною. 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,