Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Вуличні батути

Вуличні батути для дітей в саду
Ігри у дворі – найкраща форма занять для кожної дитини. Сонця, природи та свіжого повітря часто достатньо, але кожен малюк також любить використовувати дитячі майданчики, повні цікавих пристроїв. Чим різноманітніше обладнання, тим веселіше! Серед багатьох інсталяцій ви можете знайти вуличні батути, які дозволяють весело грати просто неба.


Дитячий батут
При організації дитячого майданчика варто продумати правильний підбір обладнання. Останнім часом все більшої популярності набуває наземний батут. На відміну від великого батута на каркасі, цей має форму ящика і вкопується врівень з землею. Діти стрибають по ньому, відбиваючись від спеціального килимка. Всі елементи мають високу стійкість до атмосферних і зовнішніх факторів. Наземні батути чудово підходять для місць загального користування. Цікавим рішенням є розміщення кількох скринь поруч - маленькі користувачі завжди із задоволенням ними користуються. Традиційні вуличні батути - це установки, які користуються великою популярністю протягом багатьох років. Діти люблять ними гратися, даруючи при цьому масу радості. Цей тип батута закріплений високою захисною сіткою, щоб щоб дитина не впала з висоти. Всі елементи конструкції забезпечують її стійкість і стійкість до зовнішніх умов.


Рух і веселощі
Гра на батуті - чудовий спосіб задовольнити потребу дітей у русі. Вільні стрибки розслабляють все тіло, допомагають відпрацювати рівновагу та координацію рухів. Батут, використовуваний з розумною мірою, може стати підмогою в тренуванні моторики тіла.


Безпека – основа
Вуличні батути самі по собі безпечні та розроблені таким чином, щоб виключити будь-які можливі ризики. Однак використовувати їх слід з дотриманням правил безпеки. Наймолодші повинні грати на них тільки під наглядом дорослих, а саме обладнання повинно мати необхідні сертифікати безпеки.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,