Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Інтерактивні, терапевтичні програми для дітей

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Лікувальні інтерактивні програми для дітей дошкільного віку


Учні з особливими освітніми потребами - це група дітей, які виявляють специфічні труднощі, пов'язані з навчанням або емоційним розвитком. Особливі освітні потреби можуть також стосуватися інвалідності, хронічних захворювань або поширених розладів розвитку. У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо інтерактивні програми, присвячені дітям дошкільного віку з особливими освітніми потребами та їх педагогам.
Терапевтична програма буде використовуватися при порушеннях, які проявляються в різних формах шкільної діяльності. Найчастіше це проблеми, пов'язані з мовленням, читанням, письмом, математикою або міркуваннями. Ми продаємо, серед іншого, сучасні набори, присвячені дітям з розладами аутичного спектру. Мультимедійні засоби полегшують подолання труднощів у навчанні в сучасний і зручний для дитини спосіб.
Програма терапії для дітей підійде для дітей, які відвідують початкову школу, а також для дітей молодшого віку (дитячий садок). Інтерактивні навчальні інструменти виявилися надзвичайно корисними для малюків з особливими освітніми потребами. Сучасні технології полегшують як індивідуальну роботу, так і групові завдання.
Пропонуємо Вам ознайомитися з підготовленими нами пропозиціями. Наша пропозиція постійно поповнюється новинками, які дуже подобаються вихователям дитячих садків і початкових класів. Ми гарантуємо тільки перевірені програми.

 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,