НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Драбини та стіни

Обладнання спортивного залу: драбини та скеледром


Діти повинні розвиватися різнобічно. Турбота про іх фізичну форму є однією з проблем, яку, крім дитячого садка чи школи, підтримують батьки, наприклад, заохочуючи їх грати на свіжому повітрі. У дитячому садку чи школі гімнастичні стінки, які ви знайдете в нашій пропозиції, дозволять виконувати інтенсивні вправи. Вони добре працюють у сенсорній інтеграції та реабілітації, але це чудовий спосіб для руху вашої дитину щодня! Ми пропонуємо вже згадані драбини, а також інше тренажерне обладнання. Пропонуємо скеледроми або додаткові аксесуари у вигляді накладок або подушок для драбин. Все необхідне для фізичних вправ малюка чекає на вас в нашому інтернет-магазині. Ми також рекомендуємо фактурні накладки, плетені драбинки та м’які ролики для драбин. Вибираючи наші товари для тренажерного залу чи реабілітаційного центру, ви можете бути впевнені, що вони будуть високої якості. На вас чекає скеледром для дітей за доступними цінами. Ми також надаємо професійну допомогу у разі виникнення питань щодо товару або під час покупки. Тоді наші спеціалісти із задоволенням підкажуть і порадять, що буде найкращим рішенням для реабілітації дитини в будь-якому віці!

Стіни для скелелазіння та мотузки для дітей, які використовуються в терапії сенорної інтеграції
Скалодром і мотузки для дітей є обов'язковим елементом кабінету, де проводиться сенсорна терапія. Саме подолання страху висоти є частиною сенсорної терапії. Дітям дуже цікаві скелелазіння, тож терапія може розвиватися.

Чому скалодроми використовують у сенсорній терапії?
Скеледром відіграє дуже важливу роль у розвитку сенсорної інтегрції, адже це не лише дуже цікаво та корисно для дітей, а й справжній виклик для них. Крім того, що стіна дозволяє лазити, вона змушує дітей планувати свій рух, жоден з них не може бути випадковим. Стіну можна подолати, лише спланувавши свої кроки – але доріг, які ведуть до успіху, може бути багато. Рішень для лазіння може бути кілька, включаючи використання драбини, мотузки або сітки.

Скеледром і мотузки - це варто мати
Пропонований нашим магазином скеледром, що використовується в сенсорній інтеграційній терапії, є продуктом найвищої якості. Діти мають природну цікавість до світу, яку можна розкрити в терапевтичній кімнаті та під час використання стіни. Тим не менш, основна мета, з якою скеледроми використовуються в терапії сенсорної інтеграції, полягає в тому, щоб навчити дітей здатності планувати рух і, як результат, усвідомлення власного тіла. Крім того, він також використовується для зміцнення м’язової сили, координації очей і рук і сенсорних переживань через контакт з різними текстурами. У нашій пропозиції ви знайдете багато типів стін, в тому числі:

- скалодром з ямами/камінням;

- лазальний куб;

- скеледром літо/осінь/зима/весна;

- скалодром печера/гора/замок;

- шведська стінка.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,