НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Блоки Numicon для вивчення математики

Математичні блоки Numicon

Перші кроки у вивченні математики можуть бути нелегкими через перехід від реального до абстрактного мислення, заснованого на числах і діях, пов'язаних з ними. Одним із методів легшого засвоєння математичних правил є метод Нумікон, розроблений у 1998 році в Оксфордському університеті математиком і викладачем Тоні Вінгом. Його основою є створення у свідомості образу числа та значення, яке воно несе, через усвідомлення конкретного об’єкта – блоку. Той, що має певний розмір, колір і кількість отворів, дозволяє візуалізувати абстрактні числа. Першим кроком є ​​визначення розміру, розрізнення менших і більших елементів, щоб перейти до більш складних процесів мислення – дій додавання, віднімання, множення або ділення. Блоки Numicon використовують чуття дотику та зору, залучають їх до розвитку математичного мислення. Вивчення математики – це також розвиток мовних компетенцій, що полягає в описі дитиною своєї діяльності (що вона робить, що їй потрібно), набутті математичного словника та розумінні команд у поєднанні з концентрацією на роботі.

Нумікон дозволяє візуалізувати складні дії та помітити закономірності між ними. Дитині важливо помітити, що між числами існують зв’язки, які найлегше уявити, комбінуючи та зіставляючи різні типи блоків. Робота з кубиками дозволяє розвивати пізнавальну сторону, підтримувати пам'ять дитини і розвивати орієнтування в просторі. Набори підходять не лише для індивідуальної роботи, а й добре працюють у парах чи більшій групі, тому їх часто обирають як навчальний посібник у дошкільних групах через їх інтегративний характер.

Блоки для вивчення математики роблять отримання знань приємним і привабливим для дитини. Завдяки незвичайним формам, привабливим кольорам і високій якості математичні блоки також є ідеальними предметами для незвичайних ігор.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,