Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Світлотерапія

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Сенсорна інтеграція з використанням світлотерапії - волоконна оптика, проектори, світлові вікна


Терапія із залученням органів чуття пацієнта дуже часто пропонується людям, які не можуть брати участь у терапії, яка вимагає навмисного зворотного зв’язку, наприклад когнітивна терапія. Вони також можуть доповнювати інші форми терапії. Вони полягають у стимулюванні за допомогою відповідним чином підібраних подразників органів чуття пацієнта: зору, слуху, дотику та нюху. Метою таких занять є стимулювання ділянок мозку, пов’язаних із сприйняттям та обробкою сенсорних стимулів, використання пластичності мозку та посилення міцності нейронних зв’язків.
Одним із стимулів, які використовуються в цьому виді терапії, є світло.
Світло, різні типи освітлення, оптичні волокна ідеально підходять для терапії, що стимулює зір, наприклад, у кімнатах, де пізнають світ, а також вдома для індивідуальної терапії хворої дитини. Завдяки такій взаємодії люди починають помічати предмети навколо себе або те, що ті самі предмети зникають, коли гасне світло. Завдяки цьому в них виникають перші реакції, вони більш спонтанні та охоче сприймають труднощі. Правильно підготовлені комплекти освітлення вчать контролювати подразник (світловий чи ні), дають контроль над частотою його появи, демонструють різноманітність кольорів та їхню інтенсивність. Оптичні волокна у вигляді панелей або штор дозволяють реалізувати освітні та терапевтичні цілі та можуть бути чудовим місцем для відпочинку та релаксу.
Звичайно, зосереджуючись на зорових відчуттях в терапії, ми не забуваємо і про інші сенсорні канали, адже найкраща форма розвитку – це полісенсорне пізнання.
Запрошуємо вас скористатися широкою пропозицією магазину Mental, де ви знайдете численні засоби для світлотерапії.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,