НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Майданчики

Готові дитячі майданчики для дитячого садка, школи та двору


Сьогодні важко уявити типовий навчальний чи дитячий заклад, перед будівлею якого не обладнано ігровий майданчик. Ця інвестиція є чудовим способом організації вільного часу для найменших і формою підтримки розвитку великої моторики маленьких дітей. Але перш за все, дитячі майданчики подбають про їх активність на свіжому повітрі.

Який ідеальний дитячий майданчик?
Майданчик, який буде призначений для школи, дитячого садка або парку, повинен бути якісним. Справа не тільки в довговічності матеріалів, з яких він виготовлений. Готовий дитячий майданчик, перш за все, повинен забезпечувати високий рівень безпеки для дітей. Конструкція повинна бути правильно спроектована, мати достатньо м’яку основу і, перш за все, потребувати регулярного догляду. Чинні стандарти містять норми щодо конструкції дитячих майданчиків, їх зон безпеки та матеріалів, з яких виготовлено підлогу. Новітні дитячі майданчики відповідають усім необхідним стандартам, тому батьки та опікуни можуть бути впевнені, що їхні діти будуть безпечно грати під час використання конструкції.
Дошкільний та молодший шкільний вік – це час динамічного розвитку дітей, тому варто підтримувати їх такою формою діяльності. Він подбає про потрібну кількість фізичної активності, покращить навички рівноваги, розвине спритність, і, перш за все, подарує наймолодшим чудову розвагу, яка також зміцнює контакти з однолітками, а разом із усіма необхідними соціальними навичками.
У пропозиції магазину Mental ви також знайдете пісочниці, садові будиночки, лавки та столи, а також садові іграшки для дітей.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації